crosssearch

Jednopatrový hotel, obklopen zelení, je vzdálen cca 200 metrů od centra letoviska a cca 150 metrů od centrální oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Písčitá pláž místy s drobnými oblázky se nachází na západní straně zátoky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Jednopatrový hotel, obklopen zelení, je vzdálen cca 200 metrů od centra letoviska a cca 150 metrů od centrální oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Písčitá pláž místy s drobnými oblázky se nachází na západní straně zátoky. Je vzdálena cca 900 metrů od hotelu. Na pláž Agiofili jezdí každý den lodní taxi z přístavu.

Vybavení

Součástí hotelu je taverna, bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), půjčovna motorových vozidel a směnárna.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se nacházejí v druhém podlaží. Jsou vybaveny sprchou s WC, lednicí, TV, klimatizací a balkonem. Studio – dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou umístěna v prvním podlaží. Disponují sprchou s WC, kuchyňským koutem se základním nádobím pro vaření a stolování, dvojvařičem, lednicí, TV, klimatizací a terasou.

Stravování

Polopenze při ubytování v hotelu – rozšířená servírovaná snídaně, večeře o třech chodech, výběr z 8 – 10 hlavních jídel. Vlastní stravování při ubytování ve studiích.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži a škola windsurfingu. Velké zábavní možnosti v centru letoviska, kde najdete spoustu barů a diskotéku. Půjčovna aut, skútrů a jízdních kol.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000