crosssearch

Milos Bay

Řecko, Lefkada

Všechny 4 luxusní vilky stojí terasovitě ve svahu nad jednou z nejkrásnějších pláží Řecka, nad pláží Milos. Místo Vám poskytne soukromí, pohodlí a čarokrásný výhled na západy slunce. Od vilek se na pláž dostanete po kamenných schodech se zábradlím (70 - 120 schodů).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Všechny 4 luxusní vilky stojí terasovitě ve svahu nad jednou z nejkrásnějších pláží Řecka, nad pláží Milos. Místo Vám poskytne soukromí, pohodlí a čarokrásný výhled na západy slunce. Od vilek se na pláž dostanete po kamenných schodech se zábradlím (70 - 120 schodů). Do Agios Nikitas se dostanete asi po 15 minutách chůze.

Ubytování

v přízemí vilek je obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, která je moderně vybavena (včetně sporáku, ledničky, myčky, kávovaru). K vybavení dále patří pračka, TV/satelit, DVD přehrávač a klimatizace. V přízemí je 1 ložnice a koupelna (ve větších vilkách 2 ložnice a 2 koupelny). Na mezonetovém podlaží jsou další 2 lůžka. Všechny vilky mají masivní nábytek ve starobylém stylu, čalounění je v kůži. I další vybavení včetně koupelen je luxusní. Venku jsou 3 bazény, vířivka a prostor na opalování s lehátky, slunečníky, stolky a sedačkami. Vilky mají prostorné terasy s ohromujícím výhledem na moře.

Hodnocení

ubytování poskytuje soukromí, luxus a odpočinek na jedné z dobře utajených a nádherných pláží v Řecku. Vše vyhovuje vysokým požadavkům.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Milos: cca 70 - 120 schodů.
Vzdálenost od centra Agios Nikitas: cca 850 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000