crosssearch

Maistrali

Řecko, Lefkada

Nová vila stojí velmi blízko pláže ve Vassiliki Ponti, za silnicí, která vede z Vassiliki Ponti do vesničky Agios Petros. Dům je oplocen a od silnice jej odděluje malý dvorek. Obchody a taverny jsou téměř bezprostředně u domu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka
vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Poloha:
nová vila stojí velmi blízko pláže ve Vassiliki Ponti, za silnicí, která vede z Vassiliki Ponti do vesničky Agios Petros. Dům je oplocen a od silnice jej odděluje malý dvorek. Obchody a taverny jsou téměř bezprostředně u domu.

Ubytování: v přízemí vilky je malá recepce. Studia a apartmány jsou v 1. nebo ve 2. patře, jsou prostorné, moderně zařízené a mají pěkný výhled na moře. Pouze 2 studia jsou odvrácena směrem na hory. Studia mají buď manželskou postel nebo 2 lůžka a sofa (1 lůžko). Apartmány mají ložnici s manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde je rozkládací gauč (1 dospělá osoba nebo až 2 děti do 10 let). Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně elektrického vařiče s troubou, základního nádobí a ledničky), klimatizací, TV, prostornou koupelnou a WC. Velkou předností vily jsou nádherné velké balkóny.

Hodnocení: vynikající poloha domu Vám umožní doslova si odskakovat z pláže do ubytování. Doporučujeme také pro rodiny a pro milovníky vodních sportů.

Vzdálenost od pláže: cca 50 m.

Vzdálenost od taveren a obchodu: cca 50 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 2 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000