crosssearch

Rodinný aparthotel láká svymi příjemně zařízenými studii se skvělou polohou u centra letoviska Nidri. Aparthotel je umístěn v klidu jedné z bočních uliček rušného letoviska a zároveň blízko restaurací, obchůdků, barů, taveren i pláže. Doporučujeme pro klienty všech věkových...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný aparthotel láká svymi příjemně zařízenými studii se skvělou polohou u centra letoviska Nidri. Aparthotel je umístěn v klidu jedné z bočních uliček rušného letoviska a zároveň blízko restaurací, obchůdků, barů, taveren i pláže. Doporučujeme pro klienty všech věkových kategorií.

Poloha

Rodinný aparthotel obklopený zelení se nachází na okraji letoviska Nidri ve vzdálenosti 50 m od centra s přístavem, cca 40 km od letiště. Nedaleko studií se nachází mnoho restaurací, taveren, barů a supermarketů. Pěkná písečnooblázková pláž je vzdálena cca 300 m od studií.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, TV místnost, bar, snack bar u bazénu, bazén s terasou (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma).

Ubytování

Prostorná studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizována (klimatizace za poplatek) a vybavena trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem se základním vybavením (vařič) a chladničkou. Studia pouze pro dvě osoby.

Stravování

Bez stravy. Na vyžádání možnost dokoupení snídaní.

Pláž

Pěkná písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000