crosssearch

Na okraji Nikiany byl postaven sympa&tický prázdninový dům George II. Na písčito-oblázkovou pláž se dostanete již po 50 m, stačí když přejdete přes silnici. Od domu George I ho dělí asi 350 m. Přibližně ve stejné vzdálenosti se nachází centrum letoviska s obchůd&ky a...

Konečná cena za osobu od: 4 645 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na okraji Nikiany byl postaven sympa­tický prázdninový dům George II. Na písčito-oblázkovou pláž se dostanete již po 50 m, stačí když přejdete přes silnici. Od domu George I ho dělí asi 350 m. Přibližně ve stejné vzdálenosti se nachází centrum letoviska s obchůd­ky a tavernami. Nejbližší minimarket je v dosahu asi 100 m. Do rušného letovis­ka Nidri je to 7 km.

Ubytování / Vybavení

pohodlná zrenovovaná studia pro 2 a 3 osoby v 1.patře, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna (sprcha, WC), TV, klimatizace (za poplatek), balkon, některá studia mají výhled na moře.

Stravování

bez stravy

Náš názor

pokud hledáte kvalitní ubytování kousíček od pláže a zároveň na dosah centra, studia George II jsou pro vás ideální volba. Přátelská atmosféra láká turisty všech věkových kategorií.

Pláž

50 m přes cestu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000