crosssearch

Euridikis vila pouhých 10 minut od centra vesničky Agios Nikitas a poblíž cesty, která vede na vyhlášenou pláž Kathisma. Vily stojí v olivovém sadě, mají bazén, místo na grilování a parkoviště.

Konečná cena za osobu od: 26 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Euridikis vila - Agios Nikitas

3 vily byly postaveny v roce 2004, pouhých 10 minut od centra vesničky Agios Nikitas a poblíž cesty, která vede na vyhlášenou pláž Kathisma. Vily stojí v olivovém sadě, mají bazén, místo na grilování a parkoviště.

Ubytování

větší vily Euridikis mají celkovou plochu 80 m2. V přízemí je moderně vybavená obytná kuchyň, TV/satelit, koupelna, krb a rozkládací gauč (až pro 2 osoby). V 1. patře jsou 2 ložnice a koupelny (1 z nich má jacuzzi). Z balkónu v 1. patře je nádherný výhled na vesnici a na záliv. Z přízemní terasy pak výhled do zahrady a na bazén. Menší vilka má 40 m2. Je to vlastně dobře vybavené studio s kuchyňským koutem, koupelnou, manželskou postelí, krbem a rozkládacím gaučem (až pro 2 osoby). Vily Euridikis mají klimatizaci. Z terasy je výhled do zahrady.

Hodnocení

luxusní ubytování na báječném místě s vynikajícím dosahem skvělých pláží západního pobřeží i centra romantické vesničky Agios Nikitas.

Vzdálenost od pláže

v Agios Nikitas: cca 450 m.

Vzdálenost do vesnice

cca 300 m.

Vzdálenost od letiště

cca 36 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000