crosssearch

Poloha: 3 nové vily byly postaveny v roce 2004, pouhých 10 minut od centra vesničky Agios Nikitas a poblíž cesty, která vede na vyhlášenou pláž Kathisma. Vily stojí v olivovém sadě, mají bazén, místo na grilování a parkoviště. Ubytování: větší vily mají celkovou plochu 80 m2....

Konečná cena za osobu od: 19 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: 3 nové vily byly postaveny v roce 2004, pouhých 10 minut od centra vesničky Agios Nikitas a poblíž cesty, která vede na vyhlášenou pláž Kathisma. Vily stojí v olivovém sadě, mají bazén, místo na grilování a parkoviště.

Ubytování: větší vily mají celkovou plochu 80 m2. V přízemí je moderně vybavená obytná kuchyň, TV/satelit, koupelna, krb a rozkládací gauč (až pro 2 osoby). V 1. patře jsou 2 ložnice a koupelny (1 z nich má jacuzzi). Z balkónu v 1. patře je nádherný výhled na vesnici a na záliv. Z přízemní terasy pak výhled do zahrady a na bazén. Menší vilka má 40 m2. Je to vlastně dobře vybavené studio s kuchyňským koutem, koupelnou, manželskou postelí, krbem a rozkládacím gaučem (až pro 2 osoby). Vily mají klimatizaci. Z terasy je výhled do zahrady.

Hodnocení: luxusní ubytování na báječném místě s vynikajícím dosahem skvělých pláží západního pobřeží i centra romantické vesničky Agios Nikitas.

Vzdálenost od pláže v Agios Nikitas: cca 450 m.

Vzdálenost do vesnice: cca 300 m.

Vzdálenost od letiště: cca 36 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000