crosssearch

Dimitra

Řecko, Lefkada

2 - 3 lůžka vlastní stravování Poloha: malá vilka, která před rokem prodělala celkovou rekonstrukci leží v údolí ve Vassiliki Ponti poblíž silnice. Na pláž se dostanete velmi rychle, přejdete-li komunikaci, doslova za pár minut. Obchod a restaurace jsou blízko. Do centra...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka vlastní stravování

Poloha: malá vilka, která před rokem prodělala celkovou rekonstrukci leží v údolí ve Vassiliki Ponti poblíž silnice. Na pláž se dostanete velmi rychle, přejdete-li komunikaci, doslova za pár minut. Obchod a restaurace jsou blízko. Do centra Vassiliki se dostanete asi za 20 minut.

Ubytování: studia jsou ve zvýšeném přízemí, 2 studia směřují k moři a 2 studia do údolí plného zeleně. Terasy jsou prostorné a zastíněné pergolami, jsou oddělené přepážkami a skytají tak dostatek soukromí. 3 studia mají manželskou postel a další řádné lůžko, 4. studio je menší a má 1 manželskou postel. Nábytek je moderní a nový a koupelny i kuchyňské kouty také. Studia jsou vybavena sprchou, WC, terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizací. Studia, která jsou odvrácena od moře jsou klidnější.

Hodnocení: pěkné ubytování se snadným dosahem pláže by mohlo vyhovovat i milovníkům windsurfingu.

Úschovna surfů: dárek Viamare nebo za příplatek.

Vzdálenost od pláže: cca 80 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: 1,8 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000