crosssearch

Captain Nick

Řecko, Lefkada

Pěkná vilka se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí jen pár metrů od moře, malého přístavu, rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na Lefkadě, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: pěkná vilka se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí jen pár metrů od moře, malého přístavu, rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na Lefkadě, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a kavárny, jejich provoz se však odvíjí od počtu návštěvníků tohoto místa (obvykle červen-září).

Ubytování: dobře vybavená 3lůžková studia (1 manželská postel a 1 další lůžko) mají krásný přímý výhled na moře. Některá studia jsou prostornější a je možné vyžádat přistýlku (pro dítě do 10 let). Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), koupelnou, zastíněným balkónem, klimatizací a TV. Za domem je malá zahrada s dvorkem, kde si můžete dopřát příjemné posezení pod velkými olivovníky.

Hodnocení: pěkné ubytování, vzdálené jen pár metrů od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Lefkada bude vyhovovat všem, kteří mají rádi romantiku malých míst.

Vzdálenost od pláže: cca 60 m.

Vzdálenost od obchodů a taveren: cca 50 - 600 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000