crosssearch

Beyond

Řecko, Lefkada

Luxusní vily stojí ve svahu nad krásnou pláží Milos, na kterou od vilek vedou schody. Do půvabné vesničky Agios Nikitas, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat, se dostanete pěšky asi za 20 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

luxusní vily stojí ve svahu nad krásnou pláží Milos, na kterou od vilek vedou schody. Do půvabné vesničky Agios Nikitas, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat, se dostanete pěšky asi za 20 minut.

Informace o ubytování

až 6 lůžek bez stravování

Ubytování

areál tvoří vily Aphrodité, Cronus a Poseidon. Vily jsou postaveny z přírodních materiálů z kamene a ze dřeva v tradičním stylu, podlahy jsou mramorové a stropy dřevěné. Každá vila má svůj vlastní bazén a zastíněnou terasu. K vybavení všech vilek patří TV/SAT, CD a DVD přehrávač a Wi-Fi. Aphrodité: vila je dvoupatrová a je až pro 6 osob. V přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládacím gaučem (až 2 lůžka) a kuchyňský kout. V 1. patře je ložnice se 2 lůžky a koupelna. Ve 2. patře je 2. ložnice s manželskou postelí a koupelna. Cronus: vilka je jednopatrová a je až pro 6 osob. V přízemí je ložnice se 2 lůžky s koupelnou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (2 lůžka), jídelna a kuchyň. V 1. patře se nachází 2. ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem a koupelna. Poseidon: vila je jednopatrová a je až pro 4 osoby. V přízemí vily je obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnice (s manželskou postelí) a koupelna s jacuzzi. V 1. patře je ložnice se 2 lůžky a koupelna obývací pokoj s rozkládacím gaučem (až 2 lůžka) a kuchyň. V prvním patře je ložnice se dvěma oddělenými lůžky a koupelna. V druhém patře je 2. ložnice s manželskou postelí a koupelna.

Hodnocení

ubytování na krásném místě nad okouzlující pláží Milos. Doporučujeme všem, kteří si rádi na dovolené dopřejí luxus, soukromí a skvělé výhledy na moře

Vzdálenosti

od pláže Milos: cca 100 m. od Agios Nikitas: cca 1 km. od letiště: cca 35 km

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000