crosssearch

Andreas

Řecko, Lefkada

Asi 100 m od přístavu v Nidri a od atraktivní přímořské promenády najdete tradiční dům Andreas. Procházkou asi 500 m po promenádě se dostanete do rušného centra s obchody, bary, tavernami, kavárničkami, stejně jako na organizovanou písčito-oblázkovou pláž.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Asi 100 m od přístavu v Nidri a od atraktivní přímořské promenády najdete tradiční dům Andreas. Procházkou asi 500 m po promenádě se dostanete do rušného centra s obchody, bary, tavernami, kavárničkami, stejně jako na organizovanou písčito-oblázkovou pláž. V sousedství domu je hotel Athos, jehož bazén s vířivkou mohou využívat hosté domu (za konzumaci v baru).

Kapacita: 6 studií

Ubytování / Vybavení

jednoduše ale účelně zařízená studia pro 2 osoby v patře, koupelna (sprcha, WC), kuchyňský kout se základním vybave­ním, lednička, kli­matizace (za poplatek), trezor (za poplatek), balkon s výhledem na pohoří nebo na moře.

Stravování

bez stravy

Náš názor

jednoduché ubytování vhodné pro ty, kteří mají rádi noční ruch blízkého centra letoviska a vychutnávají si místní kuchyni v okolních tavernách na promenádě lemované zakotvenými jachtami a plachetnicemi.

Pláž

500 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000