crosssearch

až 5 lůžek vlastní stravování Poloha: vilky jsou postaveny na skalnatém pobřeží v malebné oblasti, která se nazývá Amouso. Tato oblast patří k nejzachovalejším a nejpůvodnějším oblastem Lefkady. Najdete ji na jihovýchodním pobřeží ostrova. Jen pár metrů od vilek je malá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

až 5 lůžek vlastní stravování

Poloha: vilky jsou postaveny na skalnatém pobřeží v malebné oblasti, která se nazývá Amouso. Tato oblast patří k nejzachovalejším a nejpůvodnějším oblastem Lefkady. Najdete ji na jihovýchodním pobřeží ostrova. Jen pár metrů od vilek je malá oblázková pláž a oblíbená pláž Amouso je vzdálena asi 10 minut. U pláže Amouso jsou 2 taverny, které jsou otevřeny podle potřeby a v závislosti na sezóně. Nejbližší obchod je ve vesnici Marantochori (cca 5 km).

Ubytování: vilek je 5, jsou dvoupodlažní, prostorné a velmi pěkně vybavené. Všechny mají svoji zahradu, bazén, místo na grilování, místo na parkování a krásný výhled na moře. V 1. patře je ložnice s 1 manželským lůžkem, koupelna s masážní vanou a balkón s krásným výhledem na moře. V přízemí je druhá ložnice se 2 lůžky, další koupelna a moderní obytná kuchyň s rozkládací pohovkou (5. lůžko). V přízemí je také široká terasa, která směřuje k bazénu a na moře. U bazénu jsou lehátka a slunečníky a další možnosti posezení. Další vybavení vilky: lednice s mrazákem, vařič s troubou, mikrovlnná trouba, opékač topinek, touster, myčka na nádobí, žehlička, kávovar, pračka, TV/SAT, DVD, sejf, elektrické rolety a klimatizace. Hodnocení: velmi kvalitní ubytování, které bude vyhovovat všem, kteří mají rádi klid, romantiku a soukromí.

Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde).

Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 250 m.

Vzdálenost od pláže Amouso: cca 800 m.

Vzdálenost od Vassiliki: cca 10 km.

Vzdálenost od letiště: cca 60 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000