crosssearch

Alkyon Villas Apartments

Řecko, Lefkada (zobrazit na mapě) mapa

Apartmány a studia Alkyon naleznete v Lygii menší rybářeké vesničce jižně od hlavního města ostrova Lefkasu. KOmplexu studií a apartmánů se nachází necelých 100 metrů od moře a asi m od hlavní silnice (vedoucí z Lefkas do Nidri) a přibližně 5 minut od menšího rybářského...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány a studia Alkyon naleznete v Lygii menší rybářeké vesničce jižně od hlavního města ostrova Lefkasu. KOmplexu studií a apartmánů se nachází necelých 100 metrů od moře a asi m od hlavní silnice (vedoucí z Lefkas do Nidri) a přibližně 5 minut od menšího rybářského přístavu Lygia.
Vzdálenost od hotelu Alkyon do města Lefkas je 6 km, do Nidri 10 km a letiště 26 km Preveza.

Ubytování

Hotel Alkyon je apartmánový komplex postavený v tradiční rybářské vesničce Lygie, na ostrově Lefkas. Skládá se ze 6 studií a 8 dvoupokojových apartmánů. Alkyon apartments se skládá ze 4 budov situovaných kolem velmi pěkného bazénu s oddělenou dětskou částí. Jednotlivé budovy se nazývají Kirki, Kalypso, Aiolos a Apollon, názvy jsou odvozené z tradic řecké mytologie. Všechna studia nebo apartmány, josu vybavena vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, kuchyňským koutem s lednicí a základním vybavením pro vaření, televizí, telefonem, klimatizací a trezorem, balkonem či terasou.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze v nedaleké taverně

Názor

velmi pěkné ubytování s rodinou atmosférou

Internetové stránky: www.alkyon-lefkada.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000