crosssearch

Aeriko

Řecko, Lefkada

Všech 5 vilek stojí přímo u pláže Agios Ioannis, která se nachází ve vzdálenosti přibližně 1,5 km od hlavního města ostrova Lefkada. Pláž Agios Ioannis s křišťálově čistou vodou je skutečně velmi krásná, proto není divu, že je oceněna modrou vlajkou EU.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: všech 5 vilek stojí přímo u pláže Agios Ioannis, která se nachází ve vzdálenosti přibližně 1,5 km od hlavního města ostrova Lefkada. Pláž Agios Ioannis s křišťálově čistou vodou je skutečně velmi krásná, proto není divu, že je oceněna modrou vlajkou EU. Nezapomenutelnou dominantou pláže a celé oblasti jsou starobylé větrné mlýny. Naleznete zde taverny, bary, kavárny, vyhlášená střediska vodních sportů (windsurfing a kiteboarding) a plážový volejbal. Vilky jsou postaveny v zahradě tak, aby se jednotliví hosté vzájemně nerušili.

Ubytování: vilky jsou prostorné, luxusní a mají každá vlastní bazén s jacuzzi a prostornou zastíněnou terasu. Každá vilka má svůj osobitý charakter. V přízemí se nachází obývací pokoj s velmi dobře zařízenou kuchyní a jídelnou. Zde je také rozkládací gauč, který může posloužit jako 5. lůžko. V 1. patře jsou pak 2 ložnice se 2 lůžky. Z balkónů ložnic je překrásný výhled na moře. K vybavení dále patří 2 koupelny a 2 toalety. Ve vilkách dále naleznete TV/SAT, DVD přehrávač, myčku na nádobí, pračku, topení, klimatizaci, žehličku, ledničku s mrazákem, sporák, překapávač na kávu, toaster a fén.

Hodnocení: luxusní ubytování na krásném místě přímo u pláže.

Vzdálenost od pláže: cca 10 m.

Vzdálenost od města Lefkas: cca 1,5 km.

Vzdálenost od obchodu: cca 300 m.

Vzdálenost od letiště: cca 19 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000