crosssearch

Apartmánový dům s rodinnou atmosférou ležící stranou nikdy nekončící zábavy a nočního života v Nidri. Stojí na příjemném místě, jemuž dominuje udržovaná zahrada s cafe barem, venkovní sprchou a poměrně velkou travnatou plochou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

apartmánový dům s rodinnou atmosférou ležící stranou nikdy nekončící zábavy a nočního života v Nidri. Stojí na příjemném místě, jemuž dominuje udržovaná zahrada s cafe barem, venkovní sprchou a poměrně velkou travnatou plochou. Byl vystavěn kolmo k moři, přímo u menší písečné pláže s pozvolným vstupem do tyrkysově průzračného moře. Dům leží nedaleko rušného letoviska Nidri, s řadou obchůdků, taveren, barů a přístavem, kam se dostanete pěšky pohodlnou 15 minutovou procházkou (cca 600m). V blízkosti studií se nachází obchůdky s potravinami a řada restaurací přímo i na pláži. Od letiště je vzdálen necelých 40 km. Do hlavního města Lefkasu (15 km) se pohodlně dostanete místní autobusovou dopravou, která má zastávku nedaleko domu.

Ubytování:

Dvoupodlažní studiový komplex stojící na krásném pozemku přímo u moře mezi přímořskou silnicí a nádhernou pláží. Je velice oblíbený mezi klienty a nabízí neopakovatelnou rodinnou atmosféru. Hned u silnice je menší recepce a na odvrácené straně domu malý bar s terasou, která přechází v zahradu a po pár metrech končí přímo na písečné pláži. V baru nebo na venkovním terase jsou pro klienty připraveny po celý den chlazené i teplé nápoje a drobné občerstvení. Najdete zde i toalety. V udržované zahradě i na privátní pláži jsou pouze pro naše klienty lehátka i slunečníky zdarma. Zahrada skýtá neopakovatelné výhledy na moře s množstvím malých ostrůvků, rozesetých jak perly v Ióském moři. Vetšina studií má boční výhled na moře. Komplex disponuje vlastním parkovištěm. Doporučujeme pronájem skůtru, kola či auta.

Vybavení pokojů:

studia pro 2 osoby s možností 1-2 přistýlek pro dospělé i pro děti. Všechna studia jsou vybavena kompletní kuchyňkou s vařičem, ledničkou a základním nádobím. Studia mají vlastní sociální zařízení, televizor a za příplatek klimatizaci (5 eur/den, platba na místě). Ke každému studiu je venkovní posezení na terase nebo na balkonu (v 1. patře). Na recepci je zdarma připojení na Wi-Fi, která funguje i v některých pokojích.

Stravování:

je převážně vlastní s možností přípravy jídel v kompletně i když jednoduše vybavené kuchyňce. Za příplatek je možno zajistit snídaně servírované přímo v baru v zahradě (4 EURo/ osobu) a také večeře v blízké tradiční řecké taverně (12 EURo) výběrem a la carte.

Názor:

velice žádaný a oblíbený rodinný penzion vhodný pro široké spektrum klientů. Doporučujeme jak pro pobyt rodin s dětmi, tak i pro klienty, kteří ocení jedinečnou polohu přímo u pláže, příjemnou zahradu, klid a romantické prostředí. Nespornou výhodou je ubytování třetí osoby na přistýlce ZDARMA. Nemusí to být nutně jen dítě. Některé pokoje nabízí možnost i dvou přistýlek. Doporučujeme pronájem auta či motorky k nezapomenutelným výletům po ostrově a zvlášť na jeho západní část. Výhodou tohoto místa je velice klidné moře téměř bez vln, což ocení především rodiny s dětmi či ne úplně zdatní plavci.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000