crosssearch

Zeus Neptuno Beach Resort

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový areál (součástí hotelového řetězce Zeus Hotels) se nachází hned u moře v letovisku Ammoudara, ve vzdálenosti cca 500 m od centra, kde začínají obchody, supermarkety, restaurace, taverny, kavárny, bary aj. Zastávka linkového autobusu je nedaleko hotelu (na první...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotelový areál (součástí hotelového řetězce Zeus Hotels) se nachází hned u moře v letovisku Ammoudara, ve vzdálenosti cca 500 m od centra, kde začínají obchody, supermarkety, restaurace, taverny, kavárny, bary aj. Zastávka linkového autobusu je nedaleko hotelu (na první křižovatce od cesty z hotelu napravo). Autobusem můžete cestovat do Heraklionu (velmi frekventované spojení), cena jízdenky cca 1,50EUR/cesta. Nejbližší obchod s potravinami je hned přes silnici naproti hotelu. Výletní vláček Happy train (v sezóně 2014 jezdil 3x denně v 11:00, 19:00 a 20:00, 2 trasy, plánované využití je třeba předem nahlásit hotelové recepci) kratší trasa trvá hodinu a cena jízdenky je cca 6EUR/osoba, děti 5-12 let - cca 3EUR, delší okružní jízda trvá cca 120 minut - cena je cca 12EUR/osoba a děti 5-12 let cca 6EUR). Transferové autobusy nezajíždí až přímo k hotelu, je třeba vždy dojít na hlavní silnici, cca 50 m (to platí i pro odnos zavazadel první a poslední den pobytu).

Kapacita

hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a 2 vedlejších budov, s celkovou kapacitou 136 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky nebo pokoje pro rodiny s palandou, výhradně jen pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (omezená nabídka programů) a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, zahrady nebo s bočním výhledem na moře. Boční výhled na moře je za příplatek. Pokoje jsou vybaveny rychlovarnou konvicí. Jednolůžkové pokoje mají výhled do zahrady, okolí, letovisko nebo vnitrozemí. Pokoje pro rodiny (s palandou) jsou v různých částech areálu, nelze si připlatit za výhled na moře, převažuje výhled na letovisko a okolní výstavbu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3EUR/den, cca 20EUR/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (pouze v hlavní budově), internetový koutek (za poplatek cca 1EUR/15 minut), vnitřní restaurace, hlavní hotelový bar, venkovní bar, snackbar a kavárna u bazénu, malá konferenční místnost, místnost na zavazadla, hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), zahrada a parkoviště. Plážové osušky zdarma (pouze vratná záloha cca 10EUR - výměna obvykle 3x týdně). Wifi v prostoru recepce zdarma. Wifi na pokojích za poplatek (cca 1EUR/60 minut, cca 6EUR/den, cca 22EUR/týden, cca 35/2 týdny).

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma. Kulečník (za poplatek cca 2EUR/hra), stolní hokej (cca 1-2EUR/hra). Pravidelné denní i večerní jednoduché, ale velmi živé animační programy (v cizím jazyce, obvykle jen v hlavní sezóně) pro děti i dospělé (např. vodní pólo, vodní gymnastika, plážový volejbal, french bowls, šipky, stolní tenis, večer tombola, bingo, karaoke, dětské disco a další). Dětské hřiště, miniklub pro děti (otevřen v hlavní sezóně každý den kromě neděle, obvykle 2 hodiny dopoledne a dvě hodiny odpoledne, v cizím jazyce), dětský koutek.

Hlavní výhody

hned u moře a pěkné pláže

Internetové stránky hotelu: www.zeushotel.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000