crosssearch

Zafiri ještě s další vilkou stejného názvu stojí v západní části nedaleko písečné pláže Paleochora hned za hotelem Sandy Beach. Od Zafiry vede cesta, která Vás rychle zavede na tuto nádhernou pláž. Do centra Paleochory, kde naleznete taverny a obchody, je to také jen pár minut.

Konečná cena za osobu od: 10 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zafiri

Zafiri ještě s další vilkou stejného názvu stojí v západní části nedaleko písečné pláže Paleochora hned za hotelem Sandy Beach. Od Zafiry vede cesta, která Vás rychle zavede na tuto nádhernou pláž. Do centra Paleochory, kde naleznete taverny a obchody, je to také jen pár minut. Před hotelem je příjemný prostor, který skýtá posezení v zeleni. Nad Zafirou se vypínají trosky starého hradu Selino.

Informace o ubytování:

2-4 lůžka vlastní stravování

Ubytování:

budova je postavena v tradičním krétském stylu a odpovídá tomu i interiér. Prostorná studia jsou ve zvýšeném přízemí a v 1. patře. Studia mají buď 2 samostatná lůžka nebo manželskou postel a další lůžko pro dítě do 14 let (rozkládací pohovka nebo řádné lůžko). Apartmány se nachází ve zvýšeném přízemí a mají 1 ložnici se 2 samostatnými lůžky nebo manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde jsou další 2 řádná lůžka nebo 2 rozkládací pohovky (pouze pro dětí do 14 let). Studia a apartmány mají koupelnu (sprcha, toaleta), kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), fén na vlasy, TV, sejf a v recepci WIFI. V domě je možné vyžádat dětskou postýlku. Zastíněné terasy přízemních studií a apartmánů jsou uzavřeny a odděleny od dalších teras. I v horkých dnech poskytují stín a příjemný chlad. Z balkónů a teras studií a apartmánů je výhled do zeleně a do sousední zástavby.

Shrnutí:

největší předností Zafiri je blízkost krásné písečné pláže a romantika starého sídla, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Představuje dobrý standard za výhodnou cenu.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže: cca 50 m Vzdálenost od centra: cca 350 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000