crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Vritomartis

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotelové pavilóny stojí ve velmi pěkné zahradě nedaleko mořských břehů, 3 km od Chora Sfakion. Na krásnou písečno-oblázkovou pláž Filaki je to asi 650 m, ale v hotelu je malý mikrobus, který zdarma zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k pláži a do Chora Sfakion. Na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotelové pavilóny stojí ve velmi pěkné zahradě nedaleko mořských břehů, 3 km od Chora Sfakion. Na krásnou písečno-oblázkovou pláž Filaki je to asi 650 m, ale v hotelu je malý mikrobus, který zdarma zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k pláži a do Chora Sfakion. Na pláži Filaki je malý snack bar, který provozuje hotel.

Ubytování: naleznete zde vše, co k báječné dovolené patří. Pokoje s prostorným balkónem nebo terasou jsou z velké části situovány k moři. Jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, rádiem a klimatizací. Můžete si pronajmout malou ledničku. Hotel nabízí řadu sportovních možností. V ceně pobytu je používání tenisových kurtů, volejbalového hřiště a stolního tenisu. Můžete si také půjčit společenské hry nebo si zahrát elektronické hry. V hotelu je dětské hřiště, bazén pro děti i pro dospělé a minimarket.

Stravování: na terase hotelu je podávána polopenze formou bufetu.

Hodnocení: ubytování s vysokým standardem služeb přímo v přírodě se sportovními možnostmi, pro vyznavače nudismu.

Důležité upozornění: ve společných vnitřních prostorách hotelu (restaurace, bar, recepce atd.) není dovoleno být bez oblečení. Nepsaným pravidlem v tomto hotelu je, že bez oblečení nelze být ani ve společných venkovních prostorách od slunka západu do slunka východu.

Vzdálenost od moře: cca 650 m.

Vzdálenost od Chora Sfakion: cca 3 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000