crosssearch

Modrobílý dům Ria se nachází v oblíbeném letovisku Malia, jen 200 metrů od široké písečné pláže. Supermarket s potravinami je přímo u domu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Modrobílý dům Ria se nachází v oblíbeném letovisku Malia, jen 200 metrů od široké písečné pláže. Supermarket s potravinami je přímo u domu. V okolí je řada taveren a kaváren, rušnější centrum letoviska je vzdáleno asi 400 metrů. Zastávka autobusové linky, zajišťující spojení s Heraklionem a dalšími letovisky, je v dosahu 300 metrů.

Vybavení

Objekt s rodinnou atmosférou má pěkný bazén s oddělenou dětskou částí a sluneční terasou, jacuzzi a vstupní halu s recepcí. Ve veřejných prostorách wifi připojení bez poplatku. Zapojení klimatizace a pronájem trezoru za poplatek. Na pláži možnost vodních sportů.

Ubytování

Studia pro 2 osoby mají obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón.

Studia lux pro 2-3 osoby mají elegantně zařízenou obývací ložnici s pěkně vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón.

Popisy pokojů

Studio
Studia pro 2 osoby mají obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón. Zapojení klimatizace a pronájem trezoru za poplatek.

Studio Lux
Studia Deluxe pro 2-3 osoby mají elegantně zařízenou obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón. Zapojení klimatizace a pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Bez stravy

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000