crosssearch

Villa Maria

Řecko, Kréta

Villa Maria je hezký 3 hvězdičkový hotel v centru Gouves, který se nachází pouhých 100 m od pláže. V centru Gouves cca 50 m od hotelu jsou kavárny, taverny a obchody. Hosté hotelu budou využívat All inclusive program v krásném 4 hvězdičkovém hotelu Aphrodite Beach.

Konečná cena za osobu od: 7 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villa Maria

 

Villa Maria je hezký 3 hvězdičkový hotel v centru Gouves, který se nachází pouhých 100 m od pláže. V centru Gouves cca 50 m od hotelu jsou kavárny, taverny a obchody. Hosté hotelu budou využívat All inclusive program v krásném 4 hvězdičkovém hotelu Aphrodite Beach, který se nachází pouhých 5 m od hotelu Villa Maria (klienti musí projít cca 50 metrů od Villa Maria k hlavnímu vchodu hotelu Aphrodite Beach).

Vybavení hotelu Villa Maria

V hotelu Villa Maria je k dispozici recepce, připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu (zdarma), supermarket, dětský bazén a venkovní bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. V hotelu Aphrodite Beach je hostům k dispozici recepce s lobby, satelitní TV koutek, konferenční místnost až pro 250 osob, Mini Market (mezinárodní tisk), amfiteátr, vnitřní bazén se sladkou vodou (vyhřívaný na začátku a na konci sezóny), dva venkovní bazény (jeden se sladkou vodou a druhý se slanou), dětské bazény se slanou vodou a se sladkou vodou, lehátka a slunečníky (zdarma) a mnoho dalšího. Zařízení pro osoby se zdravotním postižením: veřejné toalety, výtahy a rampy ve venkovních prostorách, dostupné vozíky, snadný přístup k hotelu (restaurace, bary, atd.), snadný přístup k pláži.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem, WC), kuchyňským koutem s lednicí, sporákem, televizí, klimatizací (za poplatek), s obývacím prostorem a balkonem nebo terasou. Trezor na pokoji (za poplatek).

Pláž a plážový servis

Krásná pláž se nachází 100 m od hotelu Villa Maria

Sport a Fitness

Fitness, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, tenisový kurt, stolní fotbal, šipky, vodní basketbal, vodní volejbal a polo, vodní gymnastika, aerobik.

Stravování

All inclusive v hotelu Aphrodite Beach zahrnuje: Snídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci hotelu. Všechny místní alkoholické i nealkoholické nápoje (s výjimkou čerstvé pomerančové šťávy), čepované pivo, místní víno (bílé, růžové a červené), Ouzo, Raki, brandy, nealkoholické nápoje (Coca-cola, limonády, Fanta, atd.), koktejly (viz katalog All Inclusive na baru). All Inclusive je nabízen v baru hotelu od 10:00 do 23:00 hodin, a během všech jídel v restauraci. Káva, čaj, zmrzlina a zákusky od 15:00 do 16:00 hodin.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). V hotelu Aphrodite Beach jsou pro děti vysoké židličky v restauraci, dětské hřiště, miniklub, Mini Disco, animační programy pro děti.

Služby v ceně

V rámci All inclusive v hotelu Aphrodite Beach je klientům k dispozici: Mini golf (od 12:00 do 16:00 hodin), tenis, volejbal, ping-pong (rezervace na recepci), kánoe na pláži, mini klub s animačním týmem.

Služby za poplatek

Trezor (cca € 15,00 / týden), Klimatizace (cca € 7,00 / den).

Poznámka

Bohatý animační program v českém jazyce pro dospělé (6 x týdně):- sportovní aktivity (ranní posilování v bazénu, vodní i suchozemské sporty)- zábavná představení po večeři- karaoke obsahující také české písně- české noviny a časopisy (pravidelná aktualizace) ve veřejné části hotelu--- Bohatý animační program pro děti s českým animátorem (6 x týdně):- tvůrčí aktivity a hry v prostorách určených pro děti (mini klub) a v areálu hotelu- vodní sporty v bazénu- zábavná show pro děti v pozdních odpoledních hodinách- veškeré nutné vybavení (židle pro děti v restauracích, strava vhodná pro děti, mini klub, dětské hřiště atd.)Veškeré aktivity v rámci programu probíhají v hotelu Aphrodite Beach.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 209 termínů

Celkem 209 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000