crosssearch

Villa ILIATORAS

Řecko, Kréta

Villa ILIATORAS je postavena v kopci přímo nad pláži "Mononafti" v oblasti Agia Pelagia, obklopena stromy a květinami.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villa ILIATORAS je postavena v kopci přímo nad pláži "Mononafti" v oblasti Agia Pelagia, obklopena stromy a květinami. Nabízí jedinečný výhled, jedná se o velmi romantické a klidné místo pro dovolenou nedaleko od moře. Villa nabízí pět nezávislých pokojů. Čtyři jsou v přízemí, dva apartmány a dvě studia a v horním patře se nachází suita. Všechny pokoje mají nádherný výhled na moře nebo na kopce a krajinu kolem. Architektura Villy ILIATORAS - vybavení a obecně konfigurace vnějších i vnitřních prostor se vyznačují osobními prvky a detaily, a to je to, co ILIATORAS odlišuje od formálního hotelu. V okolí se nachází taverny, které jsou známé kulinářské požitky, jakož i jejich čerstvé ryby, dále zde najdete supermarkety, řeznictví, banky, drogerie, chirurgie, atd. V regionu se návštěvníci mohou vyzkoušet různé mořské sporty a připojit kurzy potápění v krásném krétském spodní moře.

Vybavení hotelu

Možnost Wi-Fi zdarma, dětská postýlka na vyžádání.

Pláž a plážový servis

Pláž Mononaytis je vzdálena cca 5 minut, pláž Agia Pelagia a pláž Psaromoyra jsou vzdálené cca 250 m - 400 m. Plážový servis je za poplatek.

Stravování

Bez stravy - nákupní možnosti a restaurace a taverny v letovisku Agia Pelagia.

Vybavení pokoje

Studia "Mononaftis" a "Orion" (pro 2 - 4 osoby, vhodné pro rodiče a 2 děti) jsou jedna prostornější místnost, který zahrnuje velkou manželskou postel s nočními stolky, šatní skříň, jídelnu, dvě pohovky, které lze použít i jako 2 pohodlné přistýlky, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén, koupelna, WC, klimatizace (za poplatek). Apartmány "Ear" a "Iliotropio" (pro 2 - 4 osoby) mají pokoje s výhledem na kamennou zahradu, ložnici, obývací pokoj s panoramatickým výhledem na moře, kuchyňku se základním vybavením, chladnička, TV, fén a prostornou koupelnu. Klimatizace za poplatek. Ve vile se nachází i 1 suita, tak je však pouze na vyžádání, zpětné potvrzení (cena dle kalkulace objednávky) Suita "Ouranos" - je velký mezonetový pokoj s velkou verandou, ložnicí, obývacím pokojem a jídelnou. Vnitřní prostor se přiděluje krb, dále je zde jídelní část (kuchyňka) a koupelna, menší veranda, s krásným výhledem na západ slunce.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000