crosssearch

Tsalos Beach

Řecko, Kréta

Příjemný a vyhledávaný hotel pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi se nachází v blízkosti největšího krétského akvária - Aquaworld Aquarium a přímo naproti krásné písečné pláže s možností vodních sportů. Taverny, restaurace i obchůdky cca 250 m od hotelu. Hotel je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

příjemný a vyhledávaný hotel pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi se nachází v blízkosti největšího krétského akvária - Aquaworld Aquarium a přímo naproti krásné písečné pláže s možností vodních sportů. Taverny, restaurace i obchůdky cca 250 m od hotelu. Hotel je vzdálen cca 4 km od Hersonissosu, jednoho z největších turistických letovisek, kam je pravidelné příměstské autobusové spojení.

Pláž:

krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělená od hotelu pouze místní komunikací. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou a výhledem na moře nebo do zahrady a okolí, vlastní soc. zařízení, minikuchyňka se základním vybavením, klimatizace a trezor (za poplatek).

Stravování:

POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů, nealkoholické nápoje k polopenzi v ceně. Nealkoholické a alkoholické nápoje u mini pool baru (za poplatek).

Vybavenost:

vstupní hala, recepce, hotelová restaurace, dětský bazén, velký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), menší pool bar s možností občerstvení, WiFi (za poplatek).

Náš názor:

pěkný a příjemný hotel postavený v klasickém krétském stylu je vhodný pro strávení pohodové dovolené, určen všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi. Hotel občasně pořádá zábavní večery krétského tance.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000