crosssearch

Menší dvoupatrový hotel Triton je vystavěn v zahradě naproti moři na okraji střediska Stalida, jehož centrum s restauracemi a obchůdky je vzdáleno cca 600 metrů. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, malou lednicí...

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

hotel Triton

je vystavěn v zahradě naproti moři na okraji střediska Stalida, jehož centrum s restauracemi a obchůdky je vzdáleno cca 600 metrů.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, malou lednicí a balkonem nebo terasou. V některých pokojích klimatizace (za poplatek).

Vybavení hotelu

Malá recepce, televizní kout, bar, malá restaurace s terasou, kde jsou podávány snídaně, bazén s terasou na opalování, slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma a bar u bazénu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena cca 200 metrů. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek.

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu přímo v hotelu, bufetové večeře pak v nedalekém 4* hotelu Blue Sea (vzdálenost od hotelu Triton cca 200 metrů).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3247 termínů

Celkem 3247 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000