crosssearch

Themis Beach Hotel

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Themis Beach hotel je rodinný hotel 4* kategorie, který najdete přímo u písečné pláže střediska Kokkini Hani. Najdete ho 13 km východně od Heraklionu hlavního města ostrova a 10 km od letiště. Do dalšího živějšího střediska Herosnissos se dostanete po dalších přibližně 15 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Themis Beach hotel

je rodinný hotel 4* kategorie, který najdete přímo u písečné pláže střediska Kokkini Hani. Najdete ho 13 km východně od Heraklionu hlavního města ostrova a 10 km od letiště. Do dalšího živějšího střediska Herosnissos se dostanete po dalších přibližně 15 km.

Vybavení hotelu:

Tento velice příjemný hotel s domácí atmosférou poskytuje dokonalé zázemí. Naleznete zde recepci s nepřetržitým provozem. Během dne či večer můžete posedět v prostorné lobby s možností internetového připojení wi-fi a barem. Vykuopat se můžete nejen v moři ale i ve sladkovodním bazénu. Pro zkrácení dlouhých chvil v hotelu Themis Beach najdete tenisový kurt, beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště dále stolní tenis, billiardový stůl, menší fitness. V hotelu je dětský miniklub určený zejména dětem

ve věku 5-10 let. V případě pronájmu auta je u hotelu hotelové parkoviště. Lehátka i slunečníky jsou u bazénu zdarma na pláži za poplatek (cca 7 Eur set). Na pláži u hotelu je středisko vodních sportů.

Vybavení pokojů:

Hotel nabízí ubytování celkem ve 157 standardních nebo rodinných pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím z mramoru, vysoušečem vlasů, vlastní klimatizací, televizí se sateliními programy, telefonem, menší ledničkou a trezorem.

Stravování:

polopenze nebo all inclusive formou bufetu

Názor:

Velmi oblíbený hotel u kterého klienti upřednostňují zejména vynikající polohu a poměr cena za nabízené služby.

http://www.themisbeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000