crosssearch

The Crete Singles Club

Řecko, Kréta

Popis: ideální hotel pro všechny, kteří cestují sami. Nachází se v letovisku Sissi - rybářské vesnici, přímo na skalnaté pláži. Hotel je obklopen zahradou s bazénem a palmami, vytvářejícími příjemnou atmosféru.V blízkosti město Malia, 40 km Heraklion.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis: ideální hotel pro všechny, kteří cestují sami. Nachází se v letovisku Sissi - rybářské vesnici, přímo na skalnaté pláži. Hotel je obklopen zahradou s bazénem a palmami, vytvářejícími příjemnou atmosféru.V blízkosti město Malia, 40 km Heraklion. Pravidelnými autobusovými spoji lze dojet do tradičních vesniček Vrahasi a Epano Sisi.

Vybavení: moderně a vkusně zařízené pokoje, vybavené klimatizací, satelitní televizí, telefonem, lednicí, sprchou/vanou, sejfem. Každý má svůj balkon nebo terasu a připojení na internet. V hotelu je hostům k dispozici restaurace, směnárna, posilovna, masážní a kosmetický salon, sauna.

Stravování: PLNÁ PENZE v hotelové restauraci,.

Sport a zábava: denní a noční zábava v letovisku, v letovisku se nachází mnoho restaurací a taveren nabízejících typické řecké pokrmy, turistika, autem nebo na motorce lze dojet do nedaleké jeskyně Melidoni, vodní sporty na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000