crosssearch

Thallassa Beach Resort

Řecko, Kréta

Hotel jen pro dospělé (ubytování pouze pro osoby starší 16 let) 4+* hotel se nachází u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře ve středisku Ag. Marina, vzdáleném 9 km od Chanie, transfer z letište cca 30 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel jen pro dospělé (ubytování pouze pro osoby starší 16 let).

Poloha

4+* hotel se nachází u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře ve středisku Ag. Marina, vzdáleném 9 km od Chanie, transfer z letište cca 30 minut.

Vybavení hotelu

recepce s lobby částí, bazén a dětský bazén, velice originální bazénový bar s posezením přímo v bazénu, hotelová restaurace s úchvatným výhledem na moře, snack bar, hotelová lehátka a slunečníky na pláži, fitness, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, jacuzzi, kadeřnický a kosmetický salón, masáže, konferenční sál pro 180 hostů. Hotel zajišťuje hlídaní dětí (na vyžádání) a lekařskou službu.

Vybavení pokojů

z celkového počtu 80 pokojů jsou 4 suite, 22 junior suite, všechny pokoje mají vlastní příslušenství s vy?soušečem vlasů, telefon s přímou volbou, SAT-TV, možnost
připojení k internetu, klimatizaci, ledničku a trezor. Suity s vý?hledem na moře jsou navíc vybaveny plazma TV, masážním sprchovým koutem a vířivkou.

Stravování

polopenze (snídaně bufet a večeře formou bufe?tu nebo výběr z menu).

Názor

velice kvalitní hotel splňující požadavky i velmi náročných klientů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000