crosssearch

Tasmania Village

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Tasmania Village Tento komplex studií a apartmánů naleznete přímo u moře ve svahu v blízkosti rybářské vesničky Elounda při cestě směrem do Plaky. Tasmania Village najdete přímo u mořského pobřeží. Do malebného města Agios Nikolaos se dostanete přibližně po 11 km. Můžete...

Konečná cena za osobu od: 9 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tasmania Village

Tento komplex studií a apartmánů naleznete přímo u moře ve svahu v blízkosti rybářské vesničky Elounda při cestě směrem do Plaky. Tasmania Village najdete přímo u mořského pobřeží. Do malebného města Agios Nikolaos se dostanete přibližně po 11 km. Můžete využít pravidelné autobusové spojení z Eloundy.

Vybavení hotelu:
Apartmánový komplex Tasmania s fantastickým výhledem na ostrov Spinalonga a na poloostrov Kalydon nabízí rodinné zázemí s velkým sladkovodním bazénem se snack barem kde Vám nabídnou bohaté menu. Zároveň se zde pořádají jednou týdně barbeque večery. V baru také možnost sledování satelitní TV zejména sportovních přenosů. Možnost připojení Wi-Fi zdarma v okolí bazénu a u baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici u bazénu zdarma. U kompelxu je velmi dobré parkování v případě pronájmu auta. Nedaleko naleznete i středisko vodních sportů. Přímo u hotelu autobusová zastávka.

Vybavení pokojů:
Celý areál studií a apartmánů čítá 34 pokojů. Všechny dvoulůžková studi či apartmány s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchovým koutem, menším kuchyňským koutem s ledničkou a základní výbavou nádobí. Každý pokoj je vybaven balkonem nebo terasou s neopakovatelným výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny klimtizací za příplatek na místě (cca 7 Eur/den) a i trezorem, který se také příplací na místě (cca 10 Eur/týden).

Stravování:
vlastní, možnost v hotelové restauraci nebo v okolních tavernách.

Názor:
Ubytování vhodné zejména pro aktivnější klienty vyhledávající nezávislost a romantickou atmosféru. Nedoporučujeme pohybově omezeným klientům

Odkaz:
http://www.tasmania.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 934 termínů

Celkem 934 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000