crosssearch

Vila postavená v tradičním krétském stylu se nachází na okraji typické krétské podhorské vesnice Spaniakos asi 7km od letoviska Paleochora, kde naleznete nejbližší pláže, taverny, obchody a supermarkety. Okolí vily je vhodné pro pěší výlety do hor a okolních vesniček.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

vila postavená v tradičním krétském stylu se nachází na okraji typické krétské podhorské vesnice Spaniakos asi 7km od letoviska Paleochora, kde naleznete nejbližší pláže, taverny, obchody a supermarkety. Okolí vily je vhodné pro pěší výlety do hor a okolních vesniček. Mezinárodní letiště v Chanii je dostupné asi za 1,5 hod. jízdy autem.

Informace o ubytování:

až 12 lůžek bez stravování

Ubytování:

vila se skládá ze 3 samostatných budov, které nabízí ubytování až pro 12 osob. V hlavní budově jsou 2 obývací pokoje se sedacími soupravami a TV. Na obývací pokoje navazuje jídelna s plně vybavenou kuchyní (sporák, trouba, lednice s mrazákem, základní nádobí ad.). Ve druhé budově jsou umístěny 2 dvoulůžkové ložnice (jedna s přistýlkou) a společná koupelna (toaleta, sprcha). Ve třetí budově jsou další 2 mezonety, přičemž jeden mezonet má v přízemí obývací pokoj a koupelnu a v prvním patře manželské lůžko a další 2 lůžka a druhý mezonet má v přízemí manželskou postel a koupelnu a v prvním patře další 2 lůžka. Mezonety mají menší společnou kuchyň. Na dlážděné terase se nachází bazén (asi 60m2) se slunečníky a lehátky. Na terase je také posezení pod zastíněnou pergolou a tradiční venkovní pec. Všechny budovy vily jsou plně klimatizovány (v ceně) a je zde wi-fi zdarma. Pokud je ve vile ubytováno 8 a méně osob, není k dispozici budova se 2 ložnicemi, avšak tam nejsou ubytováni ani jiní hosté a vila je tak plně privátní.

Shrnutí:

vila s velkou mírou soukromí a krásným výhledem na hory i moře v klidné lokalitě nabízející mnoho možností na výlety autem i pěší túry v blízkém okolí, vhodná pro větší skupiny i několik rodin.

Vzdálenosti:

Paleochora: 7km nejbližší pláž: 7km

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000