crosssearch

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se skládá z několika budov a bungalovů. Je situován v upravené zahradě přímo u široké písčité pláže. Nedaleko od hotelu naleznete obchůdky, taverny a restaurace. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek jsou...

Konečná cena za osobu od: 11 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Talea Beach

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se skládá z několika budov a bungalovů. Je situován v upravené zahradě přímo u široké písčité pláže. Nedaleko od hotelu naleznete obchůdky, taverny a restaurace. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, chladničkou, TV a balkónem. Za poplatek je možno pronajmout bezpečnostní schránku.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, chladničkou, TV a balkónem. Za poplatek je možno pronajmout bezpečnostní schránku.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, lehké občerstvení od 10:30 do 17:00 hod., odpolední káva a moučník 15:30 17:30, nealkoholické nápoje z post mixu, dále je k dispozici víno, pivo a výběr místních alkoholických nápojů 10:30 – 24:00 – samoobslužný servis v snack baru.

Služby

Hostům je k dispozici recepce a lobby s TV koutkem, restaurace, bar, snack bar, dětské hřiště, bazén se slunečníky a lehátky. Sportovní aktivity a zábava za poplatek: tenis a stolní tenis, minigolf, vodní sporty na pláži.

Videoupoutávka

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1581 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000