crosssearch

Synero studia a apartmány

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Velmi žádané ubytování typu studia a apartmány se nachází v klidném a příjemném prostředí turistické oblasti Stalida (někdy označované jako Stalis), kde je mnoho restaurací, kaváren, barů, obchodů, půjčoven aut a motorek. Budovu obklopuje pěkně upravená zahrada s palmami,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velmi žádané ubytování typu studia a apartmány se nachází v klidném a příjemném prostředí turistické oblasti Stalida (někdy označované jako Stalis), kde je mnoho restaurací, kaváren, barů, obchodů, půjčoven aut a motorek. Budovu obklopuje pěkně upravená zahrada s palmami, fíky, ibišky. V letovisku, které se rozkládá mezi Chersonisem a Malií, jsou též 2 bankomaty (nejbližší cca 200 m, blízko hotelu Kyknos Beach). Lékárna je cca 30 m. Zdravotní středisko je ve Stalidě i v Malii, obě cca 800 m. Diskotéky a noční bary jsou cca 1 km od studií, v letovisku Malia. Autobusové spojení je možné do Heraklionu (jízdenka cca 3EUR, do Malie - cca 1EUR). Autobusová zastávka letoviska Stalida je označena číslem 30, cca 500 m. Spojení je frekventované, v sezóně každých cca 15-30 minut. Taxi vyjde na cca 1,50EUR/1 km. Během pobytu doporučujeme navštívit na konci letoviska Malia významné archeologické naleziště, pozůstatky mínójského paláce, cca 5 km. Otevřeno je denně od 09:30-15:00, vstupné stojí cca 4EUR. Lze cestovat autobusem, který jezdí směr Agios Nikolaos a vystoupit na zastávce č. 36. Taxi do Malie vyjde na cca 7-8EUR/cesta. Jízdné do Heraklionu vychází na cca 3,60EUR/cesta. Ve vzdálenosti cca 50 m je nástupní a informační stanice turistického vláčku, který jezdil v sezóně 2015 každý den, 3 různé trasy, podél pobřeží (trasa trvá cca 90 minut) a 2 do horských vesniček Mochos a Krasi (půldenní). Cena cca 10-20EUR dle trasy. Sleva při opakované vyjížďce cca 2EUR.

Pláž:

Nejbližší písečná pláž je ve vzdálenosti cca 150 m, další - lépe upravená pláž, je vzdálena cca 300 m. Ve vzdálenosti cca 400 m leží další velmi pěkně upravená písečná pláž, ke které se dostanete příjemnou cestou se stromořadím. Všechny pláže jsou k dosažení přes silnici a jsou s pozvolným vstupem do moře. Sprcha a toalety jsou na pláži před hotelem Alexander Beach.

Kapacita:

Celý komplex tvoří 6 studií a 5 apartmánů. Studia pro 1-3 osoby se skládají z 1 místnosti s kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, 2 pevnými lůžky a přistýlkou (v případě obsazení 3 osobami). Apartmány pro 2-4 osoby se skládají z 2 místností - ložnice s manželským dvojlůžkem a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (sofa) či přistýlkami pro třetí a čtvrtou osobu. Je zde též kuchyňský kout se základním vybavením, elektrický vařič a chladnička. Všechna studia a apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, fén, TV se satelitním příjmem, balkón nebo terasu s křesílky, malým stolkem a sušákem na prádlo. Apartmány jsou situovány v přízemí budovy, mají terasu a výhled do zahrady. Studia mají boční výhled směrem na moře, hory, letovisko či zahradu. Trezor na pokojích (za poplatek cca 12EUR/pobyt), klimatizace (za poplatek cca 4EUR/den). Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Zahrada a malé parkoviště. Před studii se nachází kavárna (u silnice), která nabízí snídaně, občerstvení a nápoje. Wifi zdarma.

Stravování:

Vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit snídaně i večeře (formou švédského stolu) nebo all inclusive v hotelu Kyknos Beach, cca 150 m.

Sport a zábava:

Možnost používání bazénu, sportovních zařízení a dalších služeb v hotelu Kyknos Beach. Na pláži jsou různé vodní sporty (za poplatek), slunečníky a lehátka (za poplatek cca 6-8EUR/set/den - dle sezóny).

Hlavní výhody vybrané kapacity:

Možnost přikoupení stravy v Smartline hotelu Kyknos Beach 4* Příjemné klidné prostředí Travnatá plocha před studii pro hry dětí

Facebook:

https://www.facebook.com/#!/SineroApts?fref=ts

Popis letoviska:

Živé turistické letovisko, na prospektech a v mapách označované též jako Stalis,se nachází východně od hlavního města Heraklionu mezi Chersonisem a Malií. Rychlý rozvoj turistiky v této oblasti s sebou přinesl výstavbu moderních hotelů a celých komplexů v obou střediscích, což vedlo k tomu, že zde vznikla vlastně jedna velká turistická oblast. Zdejší pláže jsou vyhlášené nejen mezi turisty, ale i místními obyvateli, kteří zde se svými rodinami tráví horké letní víkendy.V letovisku je řada restaurací, taveren,kaváren, barů, obchodů se suvenýry a potravinami. Ve Stalidě jsou rovněž dva bankomaty poblíž hotelu Cactusa Cretan Medicare. Stejně tak jsou zde telefonní automaty na kartu nebo na přímou platbu. Pláže: dlouhé s hrubším pískem, místy s kameny a oblázky Vzdálenost od Heraklionu: cca 32 km Orientační doba transferu z letiště: cca 50 minut Vzdálenost od Chersonisu: cca 6 km Hodnocení letoviska: ideální k výletům do okolí. Doporučujeme navštívit mínójský palác poblíž Malie, městskou linkou se dopravit do hlavního města Heraklionu nebo okresního města Agios Nikolaos

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000