crosssearch

Sunshine Village

Řecko, Kréta

Komplex leží přímo nad centrem městečka Chersonissos a je vzdálen asi 600 m od tradiční vesničky Koutouloufari. Oblázkovo písečná pláž je vzdálená přibližně 650 m. Ve vzdálenosti asi 500 m se nachází vodní park. Centrum města s četnými možnostmi pro nakupování a zábavu leží...

Konečná cena za osobu od: 15 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel je vzdálen 1,5km od centra a 650 m od obce Kutulufari. K nejbližším obchůdkům a restauracím to mají hosté cca 400 metrů daleko a nejbližší aquapark je vzdálen od hotelu 600 m.

Vybavení hotelu

Hotel Sunshine Village se skládá z řady čistě bílých budov, které nabízejí světlé a vzdušné ubytování v uvolněné atmosféře a je ideální pro rodiny v dětmi. Hotel nabízí svým hostům 24 hodinnovou recepci, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka, sprtovní areál, bar s terasou , bar u bazénu, satelitní TV místnost, bezplatné připojení k internetu v lobby, směnárnu. Hotel v sezoně pořádá také denní a večerní animační programy.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje nebo apartmány. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou a mají buď balkon nebo terasu. Klimatizace, telefon s přímou volbou, trezor a jiné dodatečné služby jsou za poplatek. V pokojích nalezte i satelitní TV s místními i mezinárodními kanály.

Pláž a plážový servis

Hotel je vzdálen od písečné a oblázkové pláže 650 m. Hotel nabízí kyvadlovou autobusovou dopravu na pláž dvakrát denně.

Sport a Fitness

Hostům je k dispozici sportovní areál, ve kterém si mohou zahrát tenis, fotbal, volejbal, nebo badminton.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou buferu. Během snídaně je zahrnuto káva čaj a džusy. Během oběda a večeře káva, čaj, alkoholické nápoje- místní červené a bílé víno, místní točené pivo a nealkoholické nápoje. V baru u bazénu a na hlavní liště jsou v nabídce nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní alkoholické nápoje, místní točené pivo, domácí víno a různé snacky a sušenky.

Pro děti

Pro mladší návštěvníky a děti je zde hřiště a dětský bazén.

Služby v ceně

Během sezony pro Vás Animační tým připravuje denní i večerní zábavu.

Služby za poplatek

veškeré aktivity ve sportovním areálu - tenis, fotbal, volejbal, badminton nebo stolní tenis, kulečník, vodní masáže a sauna můžete také využít, tyto aktivity jsou však za poplatek.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000