crosssearch

Studia Gialos

Řecko, Kréta

Komplex několika studií a apartmánů obklopený zahradou plnou stromů a květin se nachází cca 1,5 km od nejjižněji položeného evropského města Iarapetra (Řecko, Kréta), které je dnes moderním turistickým místem se spoustou obchodů, restaurací, taveren, barů a místních trhů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Komplex několika studií a apartmánů obklopený zahradou plnou stromů a květin se nachází cca 1,5 km od nejjižněji položeného evropského města Iarapetra (Řecko, Kréta), které je dnes moderním turistickým místem se spoustou obchodů, restaurací, taveren, barů a místních trhů, jehož návštěvu si určitě nenechte ujít. Od široké, písečně-oblázkové, pláže jsou studia oddělena pouze místní komunikací. Na balkoně se zahradním posezením si můžete vychutnat svůj odpolední drink nebo frappé. Nejbližší supermarket je vzdálený 500 m. Doporučujeme klientům, kteří touží po klidné dovolené v těsné blízkosti moře, na jedné z nejdelších pláží Kréty a přitom v dosahu rušného města.

Ubytování:

Dvoulůžková studia, nebo apartmány až pro 5 osob (2 místnosti), zařízený kuchyňský kout, klimatizace (4/den), lednice, kávovar, toustovač, TV/SAT, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování:

Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Příbuzné produkty:

Studia Gialos - 7 nocí

Způsob prodeje:

na vyžádání

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000