crosssearch

Studia Corali Makrigialos

Řecko, Kréta

Pokud toužíte poznat opravdu originální atmosféru Řecka, můžete strávit svoji dovolenou v těchto moderních vilkách obklopených vzrostlými araukáriemi, které mají ideální polohu v centru letoviska Makrigialos (Řecko, Kréta).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pokud toužíte poznat opravdu originální atmosféru Řecka, můžete strávit svoji dovolenou v těchto moderních vilkách obklopených vzrostlými araukáriemi, které mají ideální polohu v centru letoviska. Makrigialos (Řecko, Kréta). Místní komunikací jsou oddělené jen 50 m vzdálené písečné pláže s pozvolným vstupem do vody stíněné stromy. Po celodenním koupání v azurově čisté vodě nebo objevování dalších krás ostrova je čas na dobrou večeři. Ideální je vybrat si zastrčenou, typicky místní tavernu, která má lavice pod korunami staletých stromů a vaří tradiční jídla. Unikátní přírodní krásu v kombinaci s překrásným mořským pobřežím a původními vesničkami ocení jak milovníci Řecka, tak klienti toužící po klidné dovolené v romantickém prostředí. Doporučujeme zapůjčení auta ve výhodné cenové relaci.

Ubytování

Nově zrekonstruovaná studia s možností až 2 přistýlek, klimatizace (5 eur/den), lednice, TV/SAT, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní nebo v okolních tavernách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000