crosssearch

Stella Island Luxury Resort & Spa

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Zcela nový hotel, který se otevírá na letní sezónu 2017, spojující luxus, eleganci a přírodní prostředí. Navržen ve stylu "The Lagoon", kdy ke každému ubytování v přízemí náleží přímý přístup do bazénu, který se rozkládá po celém areálu hotelu.

Konečná cena za osobu od: 29 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Stella Island Luxury Resort & Spa

Zcela nový hotel, který se otevírá na letní sezónu 2017, spojující luxus, eleganci a přírodní prostředí. Navržen ve stylu "The Lagoon", kdy ke každému ubytování v přízemí náleží přímý přístup do bazénu, který se rozkládá po celém areálu hotelu. Poskytuje dokonalé útočiště pro odpočinek, ale i pro aktivní dovolenou, kdy se ve Spa centru plně oddáte odpočinku a ve fitness centru můžete zúročit načerpanou energii. Hotel se nachází na pobřeží Středozemního moře v oblasti Analipsis v blízkosti centra města Hersonissos (přibližně 20 minut jízdy autem), jednoho z nejznámějších letovisek pro bujarý noční život a přibližně 30 kilometrů od města Heraklion.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje: - Spa centrum - Fitness centrum - 4 restaurace - non-stop pokojová služba - bazén navržený po celém areálu hotelu - soukromá pláží - Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma

Sport a zábava

V rámci hotelu je možné využít fitness centrum a rozlehlý bazén. Hosté mohou také vyzkoušet služby a procedury ve Spa centru v hotelu Stella Palace (za poplatek).

Pláž a plážový servis

K hotelu náleží soukromá pláž.

Stravování

Polopenze, možnost připlatit All Inclusive. Program All Inlusive: Snídaně: 07:30 - 11:00 - Americká snídaně formou bufetu v hlavní restauraci Oběd: Hlavní restaurace - 12:30 - 14:30 - mezinárodní kuchyně formou bufetu Pool Bar - 12:30 - 14:30 - A la Carte - lehká jídla, svačiny (za poplatek) Svačina: Hlavní restaurace - 10:00 - 18:00 - variace menšího občerstvení, zmrzlina, ovoce Pool Bar - 12:30 - 17:00 - A la Carte Večeře: Hlavní restaurace - 19:00 - 21:30 - mezinárodní kuchyně formou bufetu (tématické večery) Sky Bar restaurace - 19:30 - 21:30 - A la Carte - Středomořská kuchyně (za poplatek, v případě pobytu minimálně týden, jedna večeře zdarma v rámci programu All Inclusive) Nápoje: Mezinárodní a místní nápoje - Ouzo, Raki, Whiskey, Víno, Pivo, Vodka, Campari, Gin, Martini, Tequila Míchané koktejly - alkoholické, nealkoholické Teplé nápoje - filtrovaná káva, cappuccino, espresso a výběr z více chutí čaje Během celého dne je možnost využít servisu přímo na pokoj - 07:00 - 23:00. Tato služba je za poplatek. Hosté mohou navštívit asijskou A la Carte restauraci La Veranda nacházející se v hotelu Stella Palace. Změna programu all inclusive vyhhrazena. Rozsah a nabídka programu all inclusive se může změnit v závislosti obsazenosti hotelu a jeho vedení. Upozorňujeme, že v hotelových restauracích je po 19:00 vyžadován dress code.

Vybavení pokoje

Luxury Pool View Room - balkón - LCD televizor, klimtizace, satelitní TV, Wi-Fi - vlastní sociální zařízení, fén, plážové ručníky - 24 hodinová pokojová služba, ranní buzení - kávovar, minibar - bezpečnostní trezor Premium Pool View Room - balkón - LCD televizor, klimtizace, satelitní TV, Wi-Fi - vlastní sociální zařízení, fén, plážové ručníky - 24 hodinová pokojová služba, ranní buzení - kávovar, minibar - bezpečnostní trezor - pohovka Luxury Swim Up Room - LCD televizor, klimtizace, satelitní TV, Wi-Fi - vlastní sociální zařízení, fén, plážové ručníky - 24 hodinová pokojová služba, ranní buzení - kávovar, minibar - bezpečnostní trezor - přímý přístup do bazénu Premium Swim Up Room - LCD televizor, klimtizace, satelitní TV, Wi-Fi - vlastní sociální zařízení, fén, plážové ručníky - 24 hodinová pokojová služba, ranní buzení - kávovar, minibar - bezpečnostní trezor - pohovka - přímý přístup do bazénu V rámci všech pokojů je možné využít služeb "concierge" (za poplatek).

Služby za poplatek

Bezpečnostní trezor, služby Spa centra, A la Carte restaurace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000