crosssearch

St. Nicolas Bay

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Nádherný hotel, St. Nicolas Bay velmi pěkně situovaný na klidném místě s panoramatickým výhledem na záliv Mirabello. Součástí resortu s rozlehlou udržovanou zahradou je příjemná soukromá písečná pláž, každoročně oceňovaná pro svou čistotu Modrou vlajkou Evropské unie. Hotel s...

Konečná cena za osobu od: 26 010 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

St. Nicolas Bay

Nádherný hotel, velmi pěkně situovaný na klidném místě s panoramatickým výhledem na záliv Mirabello. Součástí resortu s rozlehlou udržovanou zahradou je příjemná soukromá písečná pláž, každoročně oceňovaná pro svou čistotu Modrou vlajkou Evropské unie. Hotel s romantickou atmosférou, který je členem the Small Luxury Hotels of the World, se nachází necelé 2 kilometry od městečka Agios Nikolaos a necelých 70 kilometrů na východ od letiště v Heraklionu.

Vybavení Hotelu

Resort věnuje velkou pozornost úrovni a kvalitě stravování z místních čerstvých surovin v pěkném prostředí s působivými výhledy. V areálu se nachází pět restaurací nabízejících kromě tradiční krétské kuchyně také speciality řecké a mezinárodní, ale i suši a další nabídku asijské kuchyně. Relaxaci si přes den i večer můžete dopřát v jednom ze tří barů.
Dva venkovní bazény s mořskou vodou a dětský bazén, u nichž jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky poskytovány zdarma, stejně jako na hotelové pláži. Hotel nabízí řadu aktivit i pro rodiny s dětmi. Je tu herna se stolním tenisem, stolním fotbalem a elektronickými hrami bez poplatku a domácí kino s možnosti bezplatného zapůjčení filmů. Děti od 4 do 11 let se mohou zabavit v miniklubu, na vyžádání možnost zajištění hlídání. Na pláži široká nabídka vodních sportů včetně vodního lyžování, surfování a školy potápění. V areálu je také butik, minimarket, internetová kavárna a galerie, která každé léto vystavuje díla mladých řeckých umělců.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací, mramorová koupelna, samostatné WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize s hudebním kanálem, DVD přehrávač, minibar, dva telefony, wifi připojení. Každý pokoj má obývací koutek s pohovkou a konferenčním stolkem, balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Relaxační pobyty

Hotelové lázně Poseidon Spa jsou vybaveny vnitřním vyhřívaným bazénem, bazénem s mořskou vodou, jacuzzi, saunou a tureckými lázněmi. Nabízí thalassoterapii, speciální masáže a další léčebné procedury. Součástí lázní je také fitness centrum a kosmetický salon se službami manikúry a pedikúry.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 314 termínů

Celkem 314 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000