crosssearch

South Coast Velmi pěkný, nově zrekonstruovaný komplex jednoposchoďových vilek je umístěn přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Kutsuras (Řecko, Kréta). Atraktivní kulisu tvoří svěží zeleň udržované zahrady se vzrostlými palmami a bazén s lehátky zdarma.

Konečná cena za osobu od: 15 782 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

South Coast

Velmi pěkný, nově zrekonstruovaný komplex jednoposchoďových vilek je umístěn přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Kutsuras (Řecko, Kréta). Atraktivní kulisu tvoří svěží zeleň udržované zahrady se vzrostlými palmami a bazén s lehátky zdarma, k dispozici je rovněž recepce s internetovým koutkem za poplatek, Wi-Fi připojení (zdarma), dále stolní tenis, kulečník a elektronické hry. Část lehátek u bazénu je pod rákosovou střechou, kde si lze v chladivém stínu vychutnat pohodlí polední siesty nebo posedět v taverně u bazénu a ochutnat místní vynikající kuchyni. Za návštěvu určitě stojí i nejjižnější město Evropy Ierapetra, z přístavu odtud také vyjíždějí lodě na ostrov Chrissi, který je pro své bílé pláže nazývaný Karibikem Středomoří. Ubytování doporučujeme jak rodinám s dětmi, tak klientům hledajícím klidnou dovolenou v romantickém prostředí s ubytováním přímo na pláži, ale v dosahu rušnějšího letoviska. Cenově výhodné ubytování, ve kterém se optimálně snoubí cena s kvalitou.

Ubytování

Vkusně zařízená nově zrenovovaná studia s možností přistýlky nebo apartmán pro 4 osoby (2 oddělené místnosti), klimatizace, lednice, TV/SAT, zařízený kuchyňský kout, fén, koupelna a balkon.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu s vynikající kuchyní. Možnost dokoupení all inclusive. All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (11.00-22.00), odpolení káva a sušenka (16.00- 17:00).

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 87 termínů

Celkem 87 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000