crosssearch

Soula

Řecko, Kréta

Apartmánový dům Soula se nachází v klidné části letoviska Makrigialos, pouhých 20 m od písčité pláže. Vzdálenost od centra je asi 400 m, do nejbližší restaurace je to 20 m, k nejbližšímu obchodu 150 m a k autobusové zastávce 200 m. Jedná se novou jednopatrovou budovu se 4...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na okraji letoviska Makris Yialos, v jeho prvním zálivu, přímo u moře, stojí úzká jednopatrová budova studií Soula. Zelené okenice příjemně kontrastují s pastelovou barvou domu. Exteriér doplňuje několik keříků a palma, která během horkých letních dní poskytuje osvěžující stín.

Na písčito-oblázkovou pláž je to jen na skok, od pláže ho dělí jen místní komunikace.

Dům disponuje studii pro dvě osoby a apartmánem s oddělenou ložnicí pro 4 osoby. Všechna studia jsou situována v přízemí a mají terasu, přičemž apartmán s vlastním balkonem je umístěn v patře. Všechna studia a apartmán jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním zařízením, ledničkou, koupelnou/WC. Klimatizace je možná za příplatek.

Pokud se vám podaří vzbudit se v časných ranních hodinách, můžete se kochat kouzelným východem slunce. Hned vedle domu se nachází taverna, jejíž majitelé pronajímají na pláži lehátka a slunečníky. Dům je vzdálený od centra letoviska s tavernami a obchůdky asi 400 m.

Pokud se vydáte na procházku do centra vesničky, naproti domu Theodora narazíte na minimarket patřící vaší domácí – paní Soule.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000