crosssearch

Sokrates

Řecko, Kréta

Poloha: vilky jsou doslova zahaleny v zeleni u cesty, která vede k překrásné pláži Damnoni, na kterou se dostanete asi po 6 minutách pohodlné chůze. Nedaleko od ubytování je malý obchod, taverny jsou u pláže. Ubytování: je stvořené pro rodiny s dětmi. Apartmány jsou v 1....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vilky jsou doslova zahaleny v zeleni u cesty, která vede k překrásné pláži Damnoni, na kterou se dostanete asi po 6 minutách pohodlné chůze. Nedaleko od ubytování je malý obchod, taverny jsou u pláže.

Ubytování: je stvořené pro rodiny s dětmi. Apartmány jsou v 1. patře nebo v přízemí a studia v přízemí. Studia mají manželskou postel, apartmány 1 ložnici s manželským lůžkem a v kuchyni palandu (pouze pro děti, rozměry: 186 x 73 cm). Ve vile je také větší apartmán, který má 1 ložnici s manželským lůžkem a 1 dalším lůžkem a v kuchyni palandu (pouze pro děti, rozměry: 186 x 73 cm) a klimatizaci. Balkóny apartmánů směřují do zahrady a jsou dostatečně prostorné. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (studia č. 14 a 23).

Hodnocení: ubytování s dobrým dosahem k nákupu, překrásné pláži a tavernám, vhodné pro všechny, kteří milují klid a přírodní prostředí a pro rodiny s dětmi.

Vzdálenost od pláže: cca 320 m.

Vzdálenost od centra Plakiasu: cca 1800 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000