crosssearch

Smartline Village Resort & Waterpark

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Komplex domků ve stylu krétské vesničky s překrásným výhledem do okolí.

Konečná cena za osobu od: 11 822 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex domků ve stylu krétské vesničky s překrásným výhledem do okolí.

Pro rodiny

krátká doba transferu rodinné pokoje 2 samostatné dětské bazény hotelový aquapark (mohou využívat děti starší 8 let a vyšší 1,2 m) zdarma dětské hřiště dětský snack bar (od 10:00 hod. do 17:30 hod.) dětská diskotéka miniklub

Poloha

hotel se nachází v oblasti Chersonissos, centrum je ve vzdálenosti 1,5 km. K hezké písečné pláži se dostanete po cca 800 m (pravidelná kyvadlová doprava zdarma).

Vybavení

hotel je tvořen komplexem domků, které jsou vystavěny ve stylu krétské vesničky a obklopeny kouzelnou zahradou. Oblíbený hotel s 275 pokoji nabízí bar, restauraci, recepci s pohodlným posezením, wi-fi v lobby zdarma, internetový koutek (za poplatek), minimarket, venkovní divadlo a diskotéku. Ve venkovním areálu naleznete 2 sladkovodní bazény a 2 samostatné bazény pro děti. 2 snack bary u bazénu. Pro dopravu na pláž můžete využít hotelovou kyvadlovou dopravu, která jezdí 6x denně. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): cca 28 m2, moderní pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, satelitní TV, chladničkou, telefonem, dlažbou, fénem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje (2E): s výhledem na moře, jinak jako 1A/2A/3A.

Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2B/3B): kombinace obývací ložnice a samostatná ložnice, o rozloze 45 m2. S individuální klimatizací, posezením, satelitní TV, chladničkou, telefonem, dlažbou, fénem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje (2F/3F/2D/3D): s výhledem na moře, jinak jako 2B/3B.

Stravování

all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní kontinentální snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 h. (na diskotéce za poplatek).Snacky. Odpoledne zmrzlina. V "Children Paradise" různé snacky, zmrzlina a nápoje od 10 do 17:30 h. Káva a pečivo od 16:00 do 17:00 h.

Sport/aktivity

aquapark cca 1500 m2(mohou využívat děti starší 8 let a vyšší 1,2 m) s několika skluzavkami, líno řekou a aquapark barem, minifotbal, fitness (vstup od 16 let), dětský bazén. Za poplatek: různé vodní sporty na pláži.

Zábava

6x týdně animační program. Pravidelně diskotéka.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 495 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000