crosssearch

Smartline Arion Palace

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotel s panoramatickým výhledem na moře. Místní centrum letoviska cca 1,5 km. Ideální pro relaxační dovolenou.

Konečná cena za osobu od: 14 608 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hotel s panoramatickým výhledem na moře. Místní centrum letoviska cca 1,5 km. Ideální pro relaxační dovolenou.

Poloha

klidná, cca 1,5 km od letoviska Ierápetra s obchody, restauracemi a bary. Několikrát denně kyvadlová doprava do letoviska Ierápetra. Letiště Heraklion cca 100 km.

Pláž

cca 650 m od dlouhé oblázkovo-písečné pláže. 3-4x denně kyvadlová doprava na pláž. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Osušky za poplatek (cca 5 €/týden).

Vybavení

82 pokojů na 6 podlažích. Lobby s recepcí, výtah, místnost s TV, restaurace, bar a minimarket. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, opalovací terasa v zahradě nebo u baru bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek (cca 5 €/týden).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s chladničkou, klimatizací (1.6.-15.9.), trezorem k pronajmutí (cca 10 €/týden), satelitní TV, radio, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2B/A3B) s výhledem na moře. Rodinné pokoje (A2F): velká místnost s dvoulůžkem a 2 samostatnými postelemi, výhled na moře, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. na baru u bazénu. Ovocné koktejly od 19.00 h. Káva a zákusky od 16.00 do 18.00 h. Ovoce a zmrzlina ze smartline vozíku 2 hodiny denně/zdarma.

Internet

internetový koutek, WiFi v lobby zdarma.

Děti

samostatný dětský bazén, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restaurace, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 71 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000