crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sifis

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Poloha: malá přízemní vilka má vynikající polohu, stojí nedaleko centra městečka a zároveň velmi blízko písečné pláže, od které ji odděluje pouze místní komunikace. Domek s malou zahrádkou plnou oleandrů je oplocen, takže zaručuje soukromí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: malá přízemní vilka má vynikající polohu, stojí nedaleko centra městečka a zároveň velmi blízko písečné pláže, od které ji odděluje pouze místní komunikace. Domek s malou zahrádkou plnou oleandrů je oplocen, takže zaručuje soukromí. Oleandry poskytují velice příjemný stín a chládek, který oceníte především v parném létě. Poblíž Sifisu je velmi dobře zásobená samoobsluha.

Ubytování: prostorná studia, některá s možností přistýlky (rozkládací lůžko), jsou vybavena sprchou, WC, terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Každé studio má malou terásku, kde je příjemné posezení. Terásky jsou situované tak, že zaručují soukromí.

Hodnocení: kvalitní ubytování velmi blízko pláže a centra městečka, pro všechny, kteří chtějí mít koupání opravdu blízko.

Vzdálenost od pláže: cca 30 m.

Vzdálenost od centra Paleochory: cca 150 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000