crosssearch

Sentido Elounda Blu

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Překrásný hotel Sentido Elounda Blu s panoramatickým výhledem. Hotel pouze pro dospělé - ubytování od 16 let. Pokoje se sdíleným a soukromým bazénem.

Konečná cena za osobu od: 12 287 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sentido Elounda Blu

Překrásný hotel s panoramatickým výhledem. Hotel pouze pro dospělé - ubytování od 16 let. Pokoje se sdíleným a soukromým bazénem.

Poloha

v mírném kopci. Místní centrum letoviska Elounda cca 1,2 km. Zastávka autobusu před hotelem. Transfer z letiště cca 120 min.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž dostupná pouze přes pobřežní ulici. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení

hotel disponuje 147 pokoji, které jsou rozdělené do více budov. K dalšímu vybavení patří v hlavní budově recepce, společenský prostor s internetovým koutkem (za poplatek), WiFi (zdarma), místnost se satelitní TV a také restaurace s terasou a 2 a-la-carte restaurace (například gril restaurace) a snack bar u bazénu. Ve venkovním areálu se nachází bazén s mořskou vodou a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (2B/3B): s chladničkou, individuální klimatizací, satelitní TV, fénem, trezorem k pronajmutí, minibarem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou na stranu do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (2A/3A): stejné vybavení jako 2B/3B, ovšem balkone nebo terasa s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (2C/3C): se sdíleným bazénem, jinak jako 2A/3A. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 2B/3B, bez určení polohy. Suite (2E): s vlastním bazénem, balkonem s výhledem na moře, jinak jako 2B/3B.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně.

Sport/aktivity

fitness, stolní tenis. Za poplatek: biliár. Různé vodní sporty na pláži.

Wellness

Ze poplatek: spa s krytým bazénem, parní lázní, masážemi, saunou a vířivkou.

All inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. 2 tematické večeře/týden. K hlavním pokrmům nealkoholické nápoje, minerální voda, místní pivo a víno. Večeře možná také v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Snacky od 11:00 do 19:00 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky od 15:30 do 17:30 h. Od 10:00 do 24:00 nealkoholické nápoje, džusy, překapávaná káva, čaj, koktejly, místní pivo a místní alkoholické nápoje. Mezinárodní alkoholické nápoje za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 196 termínů

Celkem 196 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000