crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sentido Anthousa Resort & Spa

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný moderní hotelový areál s kvalitními službami, výbornou polohou přímo u pláže a bohatým programem all inclusive je...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný moderní hotelový areál s kvalitními službami, výbornou polohou přímo u pláže a bohatým programem all inclusive je vhodný pro všechny věkové skupiny, především pro rodiny s dětmi, kteří si dopřejí odpočinek, relaxaci a sportovní vyžití v areálu hotelu či u moře.

Poloha hotelu

nově zrekonstruovaný hotel s velmi příjemnou atmosférou je vystavěn přímo u písčité pláže v klidnější části jinak rušného střediska Stalida, cca 200 m od centra. Hotel je tvořen 2 hlavními budovami a několika vedlejšími, které jsou od hlavních budov odděleny silnicí. V okolí hotelu naleznete několik obchůdků s potravinami, se suvenýry, taverny aj. Vzdálenost od Heraklionu cca 37 km.

Vybavení hotelu

klimatizovaná vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, internetový koutek, TV místnost, bary, pool snack-bar, hlavní restaurace, 2 restaurace a´la carte, 2 venkovní bazény se slanou vodou a vířivkou, 1 vnitřní bazén se slanou vodou a vířivkou, dětský bazén se slanou vodou. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži jsou zdarma. Stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, mini fotbal, tenis, fitness centrum, lázeňské centrum (sauna, masáže, další služby) animační programy vedené místním týmem hotelu, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, tenis, lázeňské centrum (fitness, sauna, masáže), plážové osušky, kulečník, vodní sporty na pláži, zábavné programy po 23.00 hod.

Ubytování

moderně zařízené klimatizované pokoje s balkonem nebo terasou umístěné v hlavních i vedlejších budovách jsou vybaveny lednicí, vysoušečem vlasů, SAT/TV, hudebním kanálem, trezorem (za poplatek), telefonem, koupelnou + WC.

Pro děti

dětské hřiště, dětský klub (ne v českém jazyce), dětský bazén se slanou vodou, dětská postýlka a dětská židlička v restauraci bez poplatku.

All inclusive

plná penze formou bufetu v hlavní restauraci, americká snídaně (07.30–10.00 hod.), obědy (12.30 – 14.30 hod.), večeře (18.30–21.30 hod.), brzká večeře pro děti (19.00–20.00 hod.) vybrané místní alkoholické (víno, pivo) a nealkoholické nápoje podávána během obědů a večeří. 1× za pobyt možnost čerpat večeři (pouze v hlavní sezóně) ve 2 restauracích a´la carte (19.00–24.00 hod.) s nabídkou tradiční řecké a mezinárodní kuchyně. (Rezervace předem na recepci) v jiném případě hrazená služba. Podávání kávy a nealkoholických nápojů v hotelovém café-baru (16.00–24.00 hod.). Ve snack baru-restauraci u bazénu občerstvení během dne bufet (11.00–18.00 hod.), teplé a studené občerstvení (pizza, sendviče, saláty, zmrzlina, zákusky/12.00–15.00 hod. teplá jídla – gyros, těstoviny aj.). V restauraci/baru u pláže (10.00–18.00 hod.) podávání kávy, nealkoholické nápoje, místní pivo a víno, sendviče, různé druhy studeného občerstvení servírované i na pláži. V café-baru (11.00–23.00 hod.) káva, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, koktejlové punče, místní víno, pivo. Animační programy a zábava 7 dní v týdnu (disko, lekce tance, hry, bingo, aquagymnastika, stolní hry, stolní tenis, aerobik, gymnastika) jednou týdně krétský večer s živou hudbou. Programy od 23.00 hod. jsou zvlášť placenou službou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000