crosssearch

Sensimar Royal Blue Resort & Spa

Řecko, Kréta

Tento plážový hotel bungalového typu otevřený v červnu 2009 ve svahu na skále nad mořem. Hotel leží nedaleko tradiční rybářské vesničky Panormo, 22 km od Rethymna, 55 km od letiště v Heraklionu a 86 km od Chanie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento plážový hotel bungalového typu otevřený v červnu 2009 ve svahu na skále nad mořem. Hotel leží nedaleko tradiční rybářské vesničky Panormo, 22 km od Rethymna, 55 km od letiště v Heraklionu a 86 km od Chanie.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá z mnoha dvoupodlažních objektů rozmístěných ve svahu nad vlastní zátokou vytesanou ve skále, kde je uměle vybudována štěrkopísečná pláž s bam- busovými lehátky, slunečníky a též přírodní skalnatá pláž. Celý komplex je vybudován velice citlivě z přírodních materiálů uprostřed zeleně. Na každém kroku se potkáváte s elegancí, luxusem a moderní architekturou. Komplex se honosí rovněž nádhernými vnitřními lázněmi a výbornou kuchyní. V celém areálu je 190 pokojů různých typů. Standardní pokoje (35 m2 ) nabízí úchvatný panoramatický rozhled na Středozemní moře nebo na hory. Některé mají tzv. sdílený bazén, tj. 5 pokojů vždy používá ten samý bazén. Mezi nejvyšší kategorii patří pokoje a suity s vlastním bazénkem a předzahrádkou v první linii nad mořem. Celý hotel je velice vzdušný, plný světla, nádherných materiálů a moderního nábytku. Kromě jiného zde najdete krásnou recepci, hlavní restauraci, 3 á la carte res- taurace (italská, polynéská/asijská a krétskou tavernu), několik barů a pool bar, coffee shop. V celém areálu najdete velké množství bazénků patřící k jednotlivým pokojům, 2 hlavní bazény (jeden neobvykle rozlehlý s mořskou vodou 1200 m2 ), dětský bazén a v první linii celou řadu pokojů s vlastním bazénkem (jacuzzi). Dále vnitřní bazén, hřiště na basketbal, 2 osvětlené tenisové kurty, minigolf, středisko vodních sportů, stolní tenis, internetový koutek, fitness, saunu, minimarket, půjčovna aut, fungující wifi v celém areálu hotelu. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu.

Pláž

Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Stravování

Polopenze

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, sociálním zařízením s vanou a sprchou, vysoušečem vlasů, plazmovou SAT-TV, telefonem, internetem, minibarem, trezorem zdarma, balkonem nebo terasou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000