crosssearch

Selino

Řecko, Kréta

Poloha: nová vilka stojí ve staré části Paleochory podstarou pevností Selino, naproti kostelu a v blízkosti nově vybudovaného muzea. Do centra to je skutečně jen pár kroků a na obě pláže se dostanete pohodlně za několik minut. Vilka se nachází v klidném prostředí, které mohou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nová vilka stojí ve staré části Paleochory podstarou pevností Selino, naproti kostelu a v blízkosti nově vybudovaného muzea. Do centra to je skutečně jen pár kroků a na obě pláže se dostanete pohodlně za několik minut. Vilka se nachází v klidném prostředí, které mohou narušit zvony místního kostela (neděle).

Ubytování: v domě je 5 nových prostorných apartmánů. 2 apartmány s velkými terasami jsou v 1. patře a 3 s menšími terasami ve zvýšeném přízemí. Terasy jsou situovány směrem k ruinám pevnosti a ke kostelu. Z teras v 1. patře je značně omezený výhled na oblázkovou pláž. Apartmány mají vždy 1 ložnici se 2 lůžky nebo s 1 manželskou postelí a obývací kuchyň s gaučem (další 2 lůžka). Apartmány jsou vzdušné a jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňskou linkou (včetně základního nádobí a ledničky), kávovarem, TV a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení: velmi pěkné ubytování ve starém městě se snadným přístupem do centra i na pláže.

Vzdálenost od písečné pláže: cca 400 m.

Vzdálenost od oblázkové pláže: cca 350 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000