crosssearch

Selini Sea View

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Velmi oblíbený hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí u střediska Rapaniana/Kolymbari. Blízko hotelu, cca 100 m, je několik málo obchodů s potravinami a suvenýry.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velmi oblíbený hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí u střediska Rapaniana/Kolymbari. Blízko hotelu, cca 100 m, je několik málo obchodů s potravinami a suvenýry. Další obchůdky a restaurace jsou ve vzdálenosti cca 1,5 km od hotelu, následují další restaurace, taverny, některé vyhlášené rybími specialitami a tradičními krétskými specialitami, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry, několik málo hotelů a přístav (cca 3 km od hotelu). Lékárna a bankomat jsou cca 1 km. Poblíž hotelu je autobusová zastávka pravidelné městské linky, kterou můžete cestovat do Kolymbari (cca 1,60EUR/cesta) nebo do Plataniasu (cca 1,60EUR/cesta), kde je rušný denní i noční život, stejně tak do malebné Chanie (cca 2,80EUR/jedna cesta). Spojení během dne je velmi frekventované, cca 2x do hodiny. Taxi do Plataniasu vychází na cca 17EUR/jedna cesta. Jako tip na výlet doporučujeme navštívit Kolymbarii a klášter Moni Gonias, ve vesničce Tavronitis lze navštívit prodejnu Fisika (www.fisikashop.com), kde se ručně vyrábí olivová mýdla s různými vůněmi.

Pláž:

Nejbližší oblázková pláž a čisté moře jsou ve vzdálenosti cca 200 m, po silnici, další oblázková pláž, organizovaná, s možností pronájmu slunečníků a lehátek, je vzdálena cca 400 m, po silnici.

Kapacita:

V hotelovém areálu, kde je hlavní budova a 4 další pavilony, je celkem 137 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky, dále pokoje typu studia, kde jsou další 2 přistýlky, event. lůžka a prostornější rodinná studia pro 4 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, zahrady, na bazén nebo na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15EUR/pobyt). Pokoje typu studia a rodinná studia mají navíc kuchyňský kout se základním vybavením a elektrický vařič. Rodinná studia tvoří ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj, kde jsou 2 přistýlky. Jednolůžkové pokoje mají výhled do zahrady nebo vnitrozemí. Promo pokoje jsou obvykle jen s výhledem do vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v hlavní budově), internetový koutek (za poplatek cca 0,50EUR/5 minut, cca 1EUR/15 minut, cca 2EUR/30 minut a cca 4EUR/hodina, použití tiskárny - cca 0,30EUR/jedna strana), vnitřní bar, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní terasa s pěkným výhledem a příjemným posezením, kavárna, bar a snackbar u bazénu, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž (za poplatek cca 2EUR/kus). Wifi v prostoru recepce a salónku zdarma.

Stravování:

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis). Pro zájemce je možnost stravy jen formou polopenze (viz odečet v ceníku v zadní části katalogu).

Podrobný popis stravování (AI):

All inclusive zahrnuje: O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda z kohoutku, džusy nebo ovocné šťávy) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (pivo, bílé, růžové a červené víno) Lehké občerstvení formou snacků od 11:00-12:30 a od 15:00-17:30 (sandwiche, hranolky, saláty) Během celého dne od 10:30 do 23:00: neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno - bílé, růžové, červené, raki, ouzo, whiskey, vodka, rum, brandy, tequila, likéry...) Kopečkovou zmrzlinu během celého dne Filtrovanou kávu, čaj, horkou čokoládu a k tomu sušenky nebo koláčky během celého dne Míchané nápoje - 2 různé druhy koktejlů každý den k výběru Sportovní vyžití: fitcentrum od 09:00-21:00, stolní tenis (zdarma též zapůjčení raket a míčku) Pro děti je v baru u bazénu a v hlavním baru během dne - nealkoholický koktejl, horká čokoláda, čaj, koláčky a různé druhy sušenek Pro děti hotel pořádá obvykle během hlavní sezóny (červen-září) animační programy - obvykle v anglickém jazyce (v cizím jazyce, cca 6x týdně v určitých časových intervalech)

Sport a zábava:

2 bazény, dětský bazén, ve spodní části hotelu nový bazén jen pro dospělé (s jacuzzi pro 6 osob- zdarma), slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, 2 dětská hřiště, místnost pro děti s DVD a videem. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 8EUR/set/den). Malé, jednoduše zařízené fitcentrum (zdarma), kulečník (cca 2EUR/hra), stolní tenis (zdarma).

Hlavní výhody vybrané kapacity:

žádaný hotel klidné prostředí čisté moře

www.selinisuites.com

Facebook:

www.facebook.com/pages/Selini-Suites-Sea-View/101815123235618

Popis letoviska:

Rapaniana je poklidné letovisko na konci poloostrova Rodopou, u krásné oblázkové pláže, skládající se z několika hotelů, penzionů, taveren a minimarketů. Pokud se vydáte po pláži na západ, po zhruba dvou kilometrech dojdete do vesničky Kolymbari, jejímž středobodem je rybářský přístav a nábřeží, kde je několik restaurací a taveren vyhlášených svými rybími specialitami a pár obchůdků s potravinami a suvenýry. Než dojdete do Kolymbari, zhruba v polovině cesty překonáte říčku Spiliakos, která se tu vlévá do moře a díky níž je oblast velmi bohatá na vegetaci. Z Rapaniany doporučujeme vypravit se na malý výlet a navštívit významný klášter Moni Gonias (Moni Odigitrias Kyrias Gonias) položený severně od střediska, cca 1 km. Klášter byl založen v 17. století a zdejší muzeum ukrývá krásné pozdně byzantské ikony od umělců Konstantina Palaiokapase, Andrease Ritzose a další významné církevní předměty. Je odtud fantastický výhled do krajiny a na záliv. Za zábavou a rušným nočním životem se můžete vypravit do Plataniasu (cca 8 km) nebo Chanie, kam jezdí linkový autobus každých cca 30 minut. Za zmínku též stojí, že zdejší oblázkové pláže získávají každoročně Modrou vlajku. A ještě jedna zajímavost se pojí k tomuto místu;budete-li mít štěstí, tak v kavárně narazíte na populárního spisovatele Roberta Fulghuma, který zde část roku pravidelně pobývá se svou ženou a také zdejší prostředí a místo zakomponoval do svých knih (robertfulghum.com). Pláž: oblázkovo-písečná Vzdálenost od letiště v Chanii: cca 32 km Orientační doba transferu z letiště: cca 1 hodina 5 minut Hodnocení letoviska: pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000