crosssearch

Santa Marina Pearl

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Santa Marina Pearl, který leží v těsném sousedství hotelu Santa Marina Beach na začátku letoviska Agia Marina, je jeho součástí a je někdy uváděn jako nově postavené křídlo "Pearl Wing" tohoto domovského hotelu, a to za pobřežní komunikací. Je zde další bufetová...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel Santa Marina Pearl, který leží v těsném sousedství hotelu Santa Marina Beach na začátku letoviska Agia Marina, je jeho součástí a je někdy uváděn jako nově postavené křídlo "Pearl Wing" tohoto domovského hotelu, a to za pobřežní komunikací. Je zde další bufetová restaurace, pec na pizzu a relaxační bazén (žádné animační programy). Vzdálenost k moři je cca 200m zahradou hotelu SMB a následně podchodem pod pobřežní komunikací nebo přes lávku. V hlavní budově hotelu SMB s výhledem na moře je k dispozici recepce, bar, společenská hala s krbem a TV, restaurace s terasou, taverna přímo na pláži a plážový bar. U dalšího křídla za silnicí jsou hostům k dispozici 2 sladkovodní bazény s dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, terasa na slunění a fitness. Hotel uspokojí i náročnější zákazníky a rodiny s dětmi. Nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete pravidelnými autobusovými linkami během celého dne do Chanie.

Vybavení:

Vybavení celého hotelového komplexu, jehož je "Pearl" součástí: vstupní hala s recepcí, TV místnost internet + wi-fi za poplatek 15E/týden, trezor za poplatek 2,5E/den, úschovna zavazadel, 4 výtahy, 24 hodinová pokojová služba, 2 bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, hlavní bufetová restaurace s "cooking show", taverna (obědy a la carte), restaurace Azzuro (večeře a la carte - středomořská kuchyně) hlavní bar, bar u bazénu a bar na pláži, zahrada v části komplexu za komunikací, ohniště, prádelna, hlídání dětí. - nové křídlo "Pearl" - bufetová restaurace Theodora - gyros, pizza a tématický večerní bufet 2x týdně, bazén s dětskou částí, bar u bazénu, mini-klub, herna (kulečník, hokej), dětské hřiště

Sport a zábava:

Posilovna, řecký večer, stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, miniclub, animační programy, aqua aerobic, pilates, fitness, řecký večer 1x týdně, stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži a masáže.

Pláž:

Písečná pláž přímo před hlavní budovou hotelu, cca 200 m od budovy "Pearl". Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Zapůjčení plážových osušek za vratný depozit 10E.

Ubytování:

Dvoulůžkový pokoj koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, radio, TV/SAT s hudebními kanály, minibar, pantofle, centrální klimatizace ( od 1.6.-30.9.), balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Pokoje se nachází v nové části Pearl za pobřežní komunikací. Trezor za příplatek cca 18 Eur/týden. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka možná na vyžádání zdarma.

Stravování:

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Snack (pizza, tousty, sendviče), pivo, nealkoholické nápoje, čaj, káva. Hlavní bar otevřen cca 19:00-24:00, bar u bazénu cca 10:00-19:00.

Středisko:

Agia Marina

Tipy pro správnou volbu:

- výborná poloha v centru Agia Mariny - kvalitní kuchyně - výhled na ostrov Sv. Theodora

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000