crosssearch

Rethymno Mare Royal

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotel se nachází v letovisku Scaleta, asi 11 km od mesta Rethymno a 64 km od letište v Heraklionu. Scaleta je mestecko se spoustou hotelu, taveren, restaurací, baru a obchodu.

Konečná cena za osobu od: 13 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž

cca 100 m od píscité pláže

Poloha

luxusní hotel se nachází v letovisku Scaleta, asi 11 km od mesta Rethymno a 64 km od letište v Heraklionu. Scaleta je mestecko se spoustou hotelu, taveren, restaurací, baru a obchodu.

Vybavení

recepce, smenárna, spolecenská místnost s TV, internetový kout, konferencní místnosti, pujcování plážových osušek, restaurace Dionissos, bar u bazénu, lobby bar, disko club, sladkovodní bazén, tenis, mini golf, volejbal, basketbal, vodní pólo, mini fotbal, stolní tenis, kulecník, aerobik, lukostrelba, vodní sporty na pláži, masáže, potápení, deskové hry, šipky, bingo, karty, recké a krétské vecery, animace, mini market, klenotnictví.

Ubytování

hotel nabízí dvoulužkové pokoje s možností 1 pristýlky a výhledem na more, na vyžádání pokoj typu Junior suite se 2 pristýlkami pro dospelou osobu nebo 3 pristýlkami pro deti a suity s výhledem na more se 2 pristýlkami pro dospelého a 1 pristýlkou pro díte. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušecem vlasu, župany, pantoflem, plážovými osuškami, klimatizací, SAT TV, rádiem nebo hudebním programem, telefonem, trezorem, lednickou, príslušenstvím na prípravu caje/kávy, pri príjezdu vínem, vodou, ovocným košem a kvetinami a verandou nebo balkónem. Suity mají 2 oddelené ložnice.

Služby za poplatek

vodní sporty, kulečník, internet, trezor, masáže.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, mini club.

Stravování All Inclusive

Snídane: bufetové
Obedy: bufetové
Vecere: bufetové

All inclusive: snídane, obedy, vecere, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, bar u bazénu Apollo, lobby bar Artemis, disko club Muses.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2570 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000