crosssearch

Ravdoucha Epavlis Villas

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Ravdoucha Epavlis Villas jsou výjmečně architektonicky ztvárněné privátní vily, zcela odlišné od klasických rekreačních domů, se nachází poblíž města Chania.

Konečná cena za osobu od: 26 420 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ravdoucha Epavlis Villas

privátní vily s nádechem patiny a současně moderními architektonickými prvky a zařízením mají rozlohu kolem 100 m2 a jsou koncipovány pro pohodlné ubytování 4 osob. Po předchozí dohodě lze ubytovat až 6 osob, pátá a šestá osoba platí 50 EUR/den. Obě vily mají vlastní bazén, pergolu, terasu s lehátky a jídelním stolem pro venkovní posezení, které doplňuje gril.


Villa Athina se nachází na levé straně vjezdu do oploceného areálu s upravenou zahradou a aromatickými rostlinami. Na úrovni hlavního vchodu je velký otevřený prostor s obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní a jídelnou. Součástí tohoto patra jsou dvě terasy, sprcha WC a atrium, odkud se sestupuje na terasu k bazénu. Atrium je osázené stromy a pokračuje do prvního patra se dvěma ložnicemi. Jedna je s dvoulůžkem king size, druhá má dvě oddělené postele, součástí obou ložnic je vlastní koupelna.


Villa Eleni má obdobné vybavení jako Athina, liší se pouze tím, že má na místo dvou koupelen u ložnic jednu velkou pohodlnou koupelnu s jacuzzi.
Během pobytu si můžete objednat dovoz jídla z krétských taveren nebo povolat kuchaře, zajistit výlety, pronájem auta, hlídání dětí, masáže a další služby.
Při předání se vyžaduje vratný depozit ve výši 300 EUR.

Stravování

Bez stravy

Poloha

Jedinečně architektonicky ztvárněné vily, zcela odlišné od klasických rekreačních domů, se nachází poblíž města Chania. Vily nazvané Eleni a Athina jsou situované v idylické středomořské krajině bez rušivých vlivů masové turistiky a nabízí skvělé podmínky pro klidnou relaxaci rodin s dětmi, manželské páry i novomanžele. Poloha ve svahu zajišťuje nezapomenutelné výhledy na okolní přírodní scenérie a záliv Kissamos. Nachází se si 21 kilometrů na západ od města Chania, poblíž vesničky Ravdoucha, vzdálenost od moře je 1 300 metrů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 67 termínů

Celkem 67 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000