crosssearch

Rainbow Apartments

Řecko, Kréta

Pěkná vila s přátelskou atmosférou a výhledem na moře a do okolí má recepci s možností posezení, internetový koutek a je obklopena zelení.

Konečná cena za osobu od: 9 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkná vila s přátelskou atmosférou a výhledem na moře a do okolí má recepci s možností posezení, internetový koutek a je obklopena zelení.

Poloha apartmánů

Vila se nachází v mírném svahu, cca 200 m od pěkné písečné pláže Chryssi Akti s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělena místní komunikací. V okolí vily se nacházejí různé restaurace, bary a obchůdky. Do centra Chanie je to cca 3 km (zastávka místního autobusu a stanoviště taxi se nacházejí cca 50 m od vily). Letiště je vzdáleno cca 15 km.

Apartmány pro 3-4 osoby

Klimatizované apartmány (klimatizace za poplatek cca 5 EUR/den) mají stejné vybavení jako studia a skládají se z jedné oddělené ložnice a obývací ložnice s vybaveným kuchyňským koutkem.

Studia pro 2-3 osoby

Klimatizovaná studia (klimatizace za poplatek cca 5 EUR/ den) mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 10 EUR/týden), balkon nebo terasu a skládají se z jedné obývací ložnice s vybaveným kuchyňským koutkem. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Bez stravování. Vařit si můžete sami nebo lze využít rozsáhlé nabídky místních restaurací a taveren, které vám rád doporučí náš delegát.

Sport a zábava

Vila díky své poloze nabízí mnoho možností denní i noční zábavy. Můžete si vybrat z řady rastaurací, barů a taveren k příjemnému posezení. Nachází se zde také malý park využívaný především pro jogging a pořádání pikniků. Na pláži naleznete nabídku vodních sportů. V Chanii je mnoho památek a muzea, nabízí také bohatý noční život.

Internetové stránky hotelu: www.interkritiexpress.com/cc/ac/rainbow

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000