crosssearch

Komplex studií a apartmá se nachází na svahu nad střediskem Chersonissos. Vzdálenost od centra střediska Chersonissos, kde najdete mnoho obchodů, restaurací, taveren a barů, je cca 350 metrů. Vkusně zařízená studia a apartmá vhodná pro ty, kteří dávají přednost kombinaci...

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

oblast Chersonissos

Poloha

Komplex studií a apartmá se nachází na svahu nad střediskem Chersonissos. Vzdálenost od centra střediska Chersonissos, kde najdete mnoho obchodů, restaurací, taveren a barů, je cca 350 metrů.

Naše mínění

Vkusně zařízená studia a apartmá vhodná pro ty, kteří dávají přednost kombinaci cenově výhodného ubytování v blízkosti písečné pláže s možností zábavy v rušném středisku Chersonissos.

Vybavení

K dispozici jsou: recepce, snack bar s terasou, minimarket, sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, terasa na slunění (lehátka a slunečníky zdarma).

Pláž

Hotel je umístěn cca 700 metrů od písečné pláže.

Ubytování

Studia mají koupelnu/sprchu/WC, individuální klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek), telefon, kuchyňský kout s ledničkou a balkon nebo terasu. Apartmá mají navíc oddělenou místnost.

Stravování

Viz program all inclusive.

Zábava

Za poplatek: biliár, šipky a stolní fotbal. Vodní sporty na pláži.

Program All inclusive

– snídaně, lehčí oběd a večeře formou bufetu – občerstvení v průběhu dne – neomezená konzumace alkoholických nápojů místní výroby (bary jsou otevřeny 10:30–23:00 hod.) – neomezená konzumace nealkoholických nápojů (v baru u bazénu nebo v lobby baru)

www.portovillage.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 750 termínů

Celkem 750 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000